Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/isusovkurac

Marketing

Sisaj

Hahaha. Koje ste vi jadne korektne gejpederčine. Kae anderlon? Ces me sad zbanat s foruma? Ceš mi zbrisat blog, a? Sisaj kiturinu duhu druga tita i naguraj si cool listu u guzicu, jebem te politički korektnog. Sisajte. Ovo je back to mothafuckin highschool! Nisam ni na friškima, ni na skoro kul a ni na kul. Ja sam jebote ko darkmen. Ne postojim. Ja sam Dritomen. Seljačine. :D :D Nasisajte mi se eregiranog ukrudbenika sa tim sranjima komunističkim. :D :D Ma meni je ovo prejebeno. Dakle ne radi se o tome da svatko piše kaj oce, nego da piše ono kaj tebi paše. Dakle pičke smiju pisat o svojim krpicama i kak bi da ih jebe glomazan crnac u oko, a ja ne smijem predložit ljudima gejpederski blog. Dobro. Nije bed. Mogao sam pretpostavit da ce se ovak nekaj dogodit, jer smo ipak u zemlji di se siše kita za malo «korektnosti».

Nije mi žal, ni najmanje. Onaj voćko je nekaj najsmješnije kaj sam ja od začetka bloga vidio. Jebeš mi sve ako se to da nadomjestit bivanjem u bilo kakvoj listi. Osim toga meni je super kak tebi nije greda jednog od najčitanijih si blogera maknut s liste. Ko te jebe, ponavljam, sisaj kitu majmunu ljenjivcu s kolerom. Uglavnom, meni je interesantno kak je leb imao soma više od mene i otkad sam underground, stigao sam ga. Nego, ces me brisat nakon ovog posta, a? Ako oces, bolje me upozori prije da si snimim tekstove jer ih nemam nigdje, jer cu ti sjebat redakciju jebenim napalmom, može?

Misliš da sam ja poceo pisat blog zato da bi bio na nekakvoj kul ili ne kul listi? Misliš da me ljudi i dalje nece citat nakon kaj si me ti maknul sa svojeg usranog popisa? Markeca je sjebala samo jebena taština, nikaj više. Kaj, ja ne smijem primjetit da je tip totalni ananas, a? Mene su spominjali na masi jebenih blogova i to ne uvijek u pozitivnom kontekstu, pa mi je pucao kurac. Reko sam im da se nasisaju eventualno i bok. Kaj si ti koji kurac, psihijatar? Borac za prava introvertiranih kompleksaša blogera? Nabijem te. I tog usranog tipa. Ne, nije mi jebeno žao kaj sam ga sjebo. Jebote, mogao mi je poslat mail i reć stari, meni je bed, daj ono, makni to sa bloga i sve 5. Ali ne, tu su se išle petljat «više instance». Jebeno jadno. Kak te nije sram?
Kak tog jadnog papka nije sram kaj nije imao jaja meni rec da mu nije to ok? Štitiš blogersku zajednicu? Onda ja pozivam blogersku zajednicu koja se na ovo jebeno nasmijala da me metne na svoje popise i to tak da me se jebeno vidi. Šupendaro.


Post je objavljen 13.07.2004. u 22:13 sati.