Sad citam blog od neke koke koja je komentirala nekaj na mojem. Veli da ce se njena prijateljica ili sestricna, taj nekaj uglavnom, prijavit na big brother. Kao, ona je lezba i bit ce iznimno agresivna prema šovinistima, pušacima i slicno. Pazi, ona brije da ce pobjedit. Jebote, picka dolazi u emisiju (ako) nabrijana na agresiju i ona ce sad kao pobjedit. Pa kakvi su to polunormalni ljudi jebem ti sunce? Ja sam potpuno poremecen, ali ovi polunormalni su 12 puta više u kurcu, jebeš mi sve. Kaj mene boli kurac kaj je ona lezba? To je sad kao sjebano i cudno? Da su lezba ili peder u emisiji? Mili bože. Kakovo bi to prekrasno pucanje kurca bilo s moje strane.
Nego, niš ne uplacujete, maknuo sam broj tekuceg, ko vas jebe. To je bilo ko kad autor shareware programa ocekuje da se netko fakat registrira i posalje neku lovu. Taj autor je glup and so am i. Kupio sam si nekakve napolitanke. Totalno nisu dobre, ali jelo mi se nekaj slatko. Kupio sam si i fency od 2 litre i sad imam pravu malu svecanost tu u sobi. Na zalost nemam mlijeka za kavu i to me malo jebe. To me zapravo puno jebe ali ko ga jebe. Pit cu bez mlijeka. Gledam malo komentare onog imbecila doc_1 kojem viri americka zastava iz guzice. Frajer je do sada skupio 1016 sisaj bodova, sto ga je automatski lansiralo na prvo sisaj mjesto. Također je osvojio 2 sisaj tostera iz drugog sisaj izloga. Kakav glupan.
Sinoc sam ostavio curu. Nije bila moja doduše, ali svejedno. Bas zato kaj je necija. Nisu meni te internet romanse i slicna sranja jos jasna stvar, jebeš mi sve. Mislim, jasno mi je i to je moguce i sve to, ali jebes ti to samo tako. Super mi je kaj joj sad mogu ovak viteški nastavit pisat pjesme i slicne pizdarije kaj rade samo klinci i ja. Dinamo. Fakat sam u kurcu zadnjih par dana, nikaj mi nema smisla, ali fakat nema. Zovite me razmaženim, papkom, bahatim debilom, kajgod, ali ja se u zivotu zelim bavit samo i iskljucivo glazbom. Kroz zadnjih par godina pokusao sam nekak pomirit ta dva svijeta i sjebo sam sve do ibera. Nemrem zivjet ko zombi, pa mi samo ostaje da ustrajem na toj, po vasim šupkastim mjerilima, debilani. Sisajte, sad.
Možda nece sljakat ta moja ideja, ma nece sljakat ziher, ali boli me kurac cisto, fakat mi puca kita. Zadnje kaj bum probal je prijava na taj big brother, pa cemo vidjet kaj bude. Ak to ne upali, idem se propit. Vama to moze zgledat kretenski, ali to je zivot s toliko događaja i prica da ga vi supcici nemrete zamislit u 16 života. Zato i citate knjige, gledate filmove i uglavnom voajerski brijete na tuđe živote, makar fiktivne. Ne mislim tu na sve, dakako, ali dobar dio ljudi, usudio bih se rec vecina su bezidejne korektne papcine. I ajde dobro. Ko ih jebe. Nekaj mi se dogodilo s wordom i sada se doimlje drugacijim. Jebote. Ili ja ne spavam dovoljno. Ne, ziher ne spavam dovoljno. 3 sata sinoc. Jednostavno nemrem spavat, nikak. Hehe u picku, dođe mi novi mail a ja se strzam da je to ONA dosla online. Luzer. :D Moram ju pobrisat s liste.
Nemam pojma kaj da pišem više. Iskreno, zgubljen sam totalno. Sisajte.
Post je objavljen 29.06.2004. u 09:33 sati.