Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/annie

Marketing

Mašta bloga svašta


Molim vas da razmislite i odgovorite na sljedece pitanje. Hvala. :)








Da mozete birati naaaajradije bi izabrali sljedece putovanje:
Dostavili Bushmanu cevape s lukom, komad prsuta u foliji, litru brlje i Sanaderov poster.
Napili se ko svinje u centru Teherana s Ri i onda tako teturavi vozili Hondin Shadow A.C.E. 750 Deluxe motor i pjevali "Born in the USA".
Pjeske s Debilovicem prosli put od Doljne Gornje do Rima i tamo proslavili rodjendan.
Preko dana slikali tokijski metro s Trapulom. Navecer uzivo promatrali kako T. osvaja Japanke.
Isli samnom na produzeni vikend kod moje strine Katice Batbar Tsedendambyn (Teeverchidiin Gudamj 49b, prvi kat, Ulaanbaatar, Mongolija).
S Dbilosom organizirali Oslobodilacki pokret za pripojenje Eritreje Etiopiji (OPPEE).
Otisli kod Manitua u vjecna lovista.
Ne znam.


View current results



* Drugi dan od ankete i nitko da bi samnom u Ulan Bator.. šta nikog ne pali Džingis Kan i te fore? Ni ja? Šmrrrrc.

* Treći dan ankete i dvoje se draaagih ljudi prijavilo da bi samnom u Mongoliju! Ajme! E sad vam dragi igrači otkrivam foru, ovo je ustvari bila nagradna igra. Svi koji ste glasali za mene imate besplatnu povratnu kartu Zgb-Frankuft-U.B. i besplatan smještaj/hranu/piće kod moje strine Kate! Molim vas da se identificirate radi preuzimanja nagrade i dogovora kad ćemo krenut na praznike!

* Sedam dana od ankete i dalje Teheran vodi! Odmah iza njega su oni koji bi otišli Bushmanu u posjet i tamo, poučeni Jordanicinim i mojim idejama, možda pronašli i posao! Iza njih dvojice lidera, slijedimo Trapula & ja, evo smo jedno blizu drugog i u anketi! Partizanske krvi za rušenje legalne vlasti u Eritreji i osnivanje oslobodilačkog pokreta ima malo ljudi, a još manje bi išlo u sveti grad Rim pješke. Nažalost, imamo jednog kandidata za vječna lovišta i nekoliko ne-znam neopredjeljenih odgovora.


Post je objavljen 13.06.2004. u 13:55 sati.