Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/istra

Marketing

EU usluge od masaže do sexa !

Tko je rekao da nismo ušli u Eu ?
U Zg salonima za masažu nerijetko se dobije i više od masaže, a cijene su također relativno povoljne za naše uvjete. Naime, kako saznaje dnevni list 24sata masturbacija se naplaćuje od 100 kuna na više, oralni seks od 200 kuna na više, a najjeftinija cijena kompletne seksualne usluge je 300 kuna vrlo često i bez znanja vlasnika.
U prvom salonu dvije maserke seksualne usluge pružaju za 200 kuna, dok treća za isto traži 1000 kuna i to samo pod uvjetom da joj se svidite.
U salonu za masažu u Gundulićevoj ulici maserka je u jacuzzi uskočila potpuno gola, a na ponuđenih 500 kuna za seks pristala je od prve.
U salonima nedaleko policijskih stanica u Petrinjskoj i na Trešnjevci, djevojke odmah nakon ulaska u prostor za masažu izdiktiraju pravila i cijene.
Tako na Trešnjevci masturbacija stoji 100 kuna, oralni seks 200, a kompletna seksualna usluga 300 kuna, naravno plus cijena masaže.
U Petrinskoj je cijena čak i niža. Na cijenu masaže, koja s "ručnim završetkom" stoji 200 kuna, sve ostalo, uključujući i 40 minuta seksa, stoji samo još 100 kuna.

U nekim salonima, primjerice jednom koji se nalazi u Rudešu, "ručni završetak" slijedit će i bez dogovora, a zanimljivo je da su navodno gosti tog salona za masažu sportaši, estradnjaci i ugledni biznismeni.
Masaža u tom salonu košta 300 kuna, a nakon masaže djevojka će vam reći da zatvorite oči, te početi s "masažom" spolnog organa, iako to niste tražili.
Maserke su najčešće Zagrepčanke, koje zanima jedino novac, jer mjesečno mogu zaraditi najmanje 8000 kuna, a uz to su i prijavljene, na minimalac naravno.

Jedna od njih komentirala je kako su je svi htjeli "poševiti " zabadava dok je radila kao konobarica, 12 sati dnevno za 2000 kuna, a ovako ona diktira pravila igre, te za to dobiva "masnu lovu.(www.24sata.hr)


Post je objavljen 18.03.2005. u 16:37 sati.