Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/isusovkurac

Marketing

Dobro jutro

Dobro jutro pizduni. Eto, vracam se, nedosljedniji nego ikad. To ja mogu zahvalit svojoj mami. Mi u familiji uvijek donosimo odluke koje to nisu, jer nam se eto, ucinilo u momentu da to tak treba bit. Znamo gledat recimo točno 2 sata u budućnost, te nam je planiranje iste i razumsko pristupanje životu toliko poznata stvar, koliko bi kornjači čančari bilo brzo plivanje na 100 metara protivu nadarene vodenbuhe. Probudih se oko 9, što je normalno za covjeka koji posjeduje bioritam kakov posjeduje većina. Ja takov ne posjedujem, pa se čudom čudim sebi, a i ostalima koji i dalje spavaju dok ja to ne činim, a dan je, sunce i slična sranja, ali to mogu samo naslucivat jerbo mi je na prozoru zavjesa a na oku stvrdnuta izlučevina. Očna.

Kronologija sranja je slijedeća, i ja ću sad opet tu vas maltretirat s istom. Prije cca. 2 mjeseca ja sam nabavio kolicinu novaca dovoljnu da napravim priručni studio u kojem se može svašta, pit kava, snimat, pa i držat životinju ako je u prostoru prikladnom za isto. Ne bi li izbjegao maltretiranje susjeda poradi buke, nakon mukotrpnog traženja nađoh mladu damu koja mi je ponudila svoju kuću/viksu na stanovitom brdu. Uglavnom, sve se nekak svodi na to da sam ko u fakin zoni sumraka. Prvo sam kupio maticnu plocu za bartona si u ve-milu. Ne radi. Pa su mi dali drugu. Pa su mi pokušali uvalit rabljenu. Pa su mi uvalili još jednu. Nit jedna nije radila. Proc radi sa svim pločama, ploča radi s drugim procovima, ali jedno s drugim jednostavno ne žele. Ko da je neko napravil 20 ključeva za stan u kojem živi 20 ljudi i jedino moj ne šljaka. Dobro, nakon gubljenja glomazne količine živaca, kupih ja drugu ploču i proc. I ram. Tu su mi podvalili spojeban ram. Popu ninja-osvetnika sam zamjenio isti za ispravni, u ve-milu (ne idite tam, hgspot je mila majka za te šupke) zamjenih vrijednost konačno vraćene matične za gomilu đinđi koje sam dao sestri i krenusmo u nove avanture. Odnio sam svu opremu osim compa u kuću na brdu koje je u selu još davno i sad sam išao otfurat još neke stvari te poljepit kartone od jaja po prostoriji ne bi li napravio gluhu sobu.

Inace, nisam otišao u kuću poradi još 100 sranja predugo vremena, i s tugom u srcu te neartikuliranim krikom u duši slušah frenda kako ustanovljuje kako mi je vlaga pojebala gitare, te da su se iste napuhnule i da ih treba sredit. Stisnuh zube, reko, još malo pa sam tam, sredit ćemo gitare. Soba je donekle sređena, vraćam se u zg s gitarama koje treba sredit ne bi li svirale kako treba i pripremam se na odlazak natrag. Dogovaram sređivanje auta, gitara, svega. Furam auto po raznim servisima. Prvo ga glupo vozim u USA servis. Tamo popravljaju senzor bregaste i mijenjaju farove. Još mi žele uzet 1800kn za alternator, ali s tim nisam sretan te idem u ford zubak. 2 sata po izlasku iz servisa opet pocinje svjetlit lampica da moram na servis. U zubaku mi srede alternator za duplo manje para i auto sad ide ko sotona, samo i dalje svijetli jebena servisna lampica. Ponavljam - auto vozi besprijekorno! S obzirom da sam platio popravak jebenih 1400kn, a tam u servisu su još k tome jebeno bahati, deru se i kenjaju, kroz par dana idem natrag da opravdaju uzimanje 1400 kuna, jerbo su mi u ford zubaku kompjuterom dijagnosticirali isti kvar koji ciji popravak platih 1400kn. Dovozim auto, šalju me na kavu, zovu za sat vremena. Dolazim u servis, auto raskopan. Vrlo je interesantno vidjet auto totalno raskopan tijekom KOMPJUTERSKE dijagnostike kvara nakon koje sam trebao konačno ić na jebeno brdo.

Nadalje. Frajer mi pokazuje sranja na tom nekom ručnom compu i djeluje kao da kuži kaj radi. Ja naivno pušim spiku. Poslovođa mi objašnjava kak je riko solenoid bregaste i kak se bez beda mogu vozit okolo, ali kao, nek si to sredim s vremenom, srać sroć. Sklapaju mašinu i čuje se drobljenje te lupanje. Sad. Auto više NIJE u voznom stanju. Ja pizdim da nije jebena istina. Moj razgovor sa serviserom kojeg sam 2 sata gledao kako sa pogledom APSOLUTNOG nekuženja gleda po motoru i ZNA da je sjebo ali ne zna kaj je točno u kurcu. Bijah serviser, znam kakav izraz lica imamo dok smo sjebali, ne znamo kaj, ali trudimo se ostat autoritativni.

ja: Zakaj motor ne radi?

on: Pa jel ti servisna lampica bila upaljena?

ja: Da li sam ja VOZIO auto s tak upaljenom lampicom? Kak se comp dijagnostikom može sjebat auto? To isto su radili u zubaku pa je auto i dalje vozio.

on: Gle, kužiš ti mehaniku, a? A? Lampica ti je gorila jer je solenoid strgan.

ja: Zašto je onda auto vozio prije vaše "dijagnostike"?

on: Gle, ne kužiš mehaniku. Lampica je gorila jer solenoid ne radi.

ja: Pazi sad logiku over mehanika. Lampica je gorila radi istog kvara radi kojeg gori i sad, samo sad auto ne radi a prije popravka je radio. Točno?

on: Ma da, al to ti je moglo bilo kad riknut.

ja: (nemojmejebat) ....

Dolaze kolege serviseri, svi tupo gledaju u mašinu, govore o bregastoj, remenu, zatezanju, protufazi...

Sjebali su mi auto do ibera, NIJE u voznom stanju nikoliko i tvrde da se tak mogao strgat bilo gdje. Nakon 5 dana zvanja i jebenog živciranja, govore mi da samo solenoid košta 590€. Dakle, nemam automobil. Auto će sad ić u ford zubak, ne bi li tam skužili koliko toga su ovi uništili i to AKO posudim lovu za vučnu službu. Jer sam se spotrošio na opremu i bijah UVJEREN ako sve sredim da NIŠ nemre otić u kurac više. Ali avaj!
No, zaključak. Mogu zaboravit na jebeno brdo. To je tolika količina pehova da nije istina. Oh, ima i bonus peh. Nagovorim frenda da mi posudi auto. Veli on može. Auto koji je do prekjučer još besprijekorno radio, više ne daje znakove života. Eto, toliko. Peh POSTOJI. K tome sam već 3 tjedna doma kod jebeno neurotične familije. Nabim i njih nakurac.

Dakle, ali sad se jebeno ne zajebavam, jer sam fakat na rubu živaca al ne odustajem.

Da li tko ima praznu kuću za iznajmit negdje prema gorici, negdje di ima podrum, negdje di je jebeno u zoni buseva i sličnih sranja? Ja naime idem na tužbu protiv USA servisa+prijava na inspektorat i to, te neću imat auto priličnu količinu vremena, možebitno mjerljivo u godinama. KUĆA! Ima li tko? Za iznajmit. Puno vas čita ovo, dontbi a strenđr. Ponudite mi svoju kuću. Jerbo, pun mi je kurac. Hvala.

Post je objavljen 01.03.2005. u 10:23 sati.