Atari Go Turnir u OŠ Jože Šurana Višnjan
U Osnovnoj školi Jože Šurana Višnjan danas, 21.svibnja, održan je uzbudljiv Atari go turnir koji je okupio 19 učenika od 1. do 4. razreda. Ovaj događaj bio je dio projekta pod nazivom Kamenčić po kamenčić go palača, koji ima za cilj potaknuti razvoj sportskog duha među učenicima i popularizirati ovu drevnu igru.
Na turniru je sudjelovalo 19 mladih natjecatelja koji su se natjecali kroz šest kola. Učenici su pokazali iznimnu vještinu i entuzijazam.
Prvo mjesto pripalo je učeniku 4. razreda Aleksu Petroviću, drugo učeniku 3. razreda Raviju Damjanu, te 3. mjesto učeniku 4. razreda Leu Petroviću. Čestitamo svima!
Svi učenici pohvaljeni su zbog sudjelovanja u projektu i turniru, što je još jedan dokaz njihove predanosti i entuzijazma prema igri. Posebno je pohvaljen i nagrađen najbolji početnik, Teo Diklić iz prvog razreda, koji je pokazao izvanredan napredak i talent. Ova inicijativa ne samo da potiče razvoj važnih mentalnih vještina nego i jača zajedništvo među učenicima, stvarajući pozitivno i poticajno okruženje za učenje i druženje. Voditelji projekta (Hrvatski go savez, udruga Capybara iz Poreča i učiteljice razredne nastave u MŠ Višnjan) nadaju se da će budući turniri biti jednako uspješni i inspirativni kao ovaj.
Link: O v d j e
Tomo
Post je objavljen 31.05.2025. u 12:10 sati.