Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/oganj

Marketing

MOLITVA ZA PROGLAŠENJE SVETIM BLAŽENOG ALOJZIJA STEPINAC


Gospodine Bože, izvore svetosti i milosti, blaženoga Alojzija, pastira i mučenika, pozvao si da ti služi kao navjestitelj i branitelj istine i kao hrabri svjedok vjernosti Crkve.

Poslušan tvojoj Riječi i vođen Duhom tvoje ljubavi, zauzimao se za siromašne i obespravljene; ostavio nam je divno savjesti, pouzdanja u tebe i ustrajnosti u trpljenju.

Ponizno te molimo da nas obdariš svojom radošću te blaženoga Alojzija ubrojiš među sveopće Crkve, da bismo ga mogli još predanije slijediti uteći se moćnom zagovoru u svojim životnim potrebama.

Po njegovim molitvama jačaj proročki glas Crkve. koji širi nadu u dolazak tvojega kraljevstva, praćen blizinom i utjehom Blažene Djevice Marije, Majke i Kraljice vjernoga ti naroda. Po Kristu Gospodinu našem. Amen

Oče naš…Zdravo Marijo… Slava Ocu…

Fotografija:
Zajednička molitva: majki, udovica i potomaka poginulih Hrvatskih branitelja, Hrvatskih ratnih vojnih invalida i drugih Hrvatskih branitelja, mahom putem udruga proizašlih iz Domovinskog rata, med kojima i generala i visokih časnika te drugih vjernika. za proglašenje svetim Blaženog Alojzija Stepinac, u Crkvi Presvetog Trojstva, Župe Krašić i mjestu čašćenja Blaženog Alojzija Stepinac.

U Brdovcu, 27. ožujka 2024.
Branko Smrekar



Post je objavljen 27.03.2024. u 09:55 sati.