Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/procitano

Marketing

Vjerujem u čuda


Ana Bučević
Izdavač: Kontakt plus 2017.

Ja sam sreća, ja sam ljubav, volim sebe, poštujem i prihvaćam sebe i druge, volim i voljena sam.

Hajde Svemire, da te vidim! Ovo želim, a ti pronađi način. I uopće neću zamarati svoj mozak razmišljanjem kako će se to ostvariti.

Ja sam ocean misli koje su me oblikovale u osobu. Mijenjam misli i mijenjam sebe. Koja zanimljiva igra! Moju pažnju i fokus konstantno nešto privlači i tako polako ulazi u moj život. Postaje dio mojih misli. Ako one u meni intenzivno i snažno traju neko vrijeme, to postaje moje uvjerenje, vjerovanje i osobina karaktera ličnosti koju sam kreirala i izgradila. Zar to nije čudo?!

Moje je mišljenje da se nikakve materijalne stvari ne mogu mjeriti s tim čudom svojeg postojanja i bića. Čudo podizanja svijesti. Otad sve počinje biti smisleno i slagati se. Svaki dan počinje i završava s osmijehom. Ima li što vrijednije.

Tumor nije smrtna presuda (tako sam prije mislila), nego prilika da osvijestimo tko smo i koje negativne programe vrtimo u glavi. Naravno, za duše koje su odlučile još ostati u ovoj dimenziji. I tako je ispalo u mojem iskustvu da je to što sam imala tumor bila prekretnica u mojoj glavi koja me osvijestila, moje čudo.

Ja biram vidjeti čuda, Bože.
Nisam očekivala ništa, jednostavno sam bacila lopticu svoje želje i znala da se ne treba brinuti.

Navikavanjem na to da kažem 'ne' gradila sam samopoštovanje.

Sve što tražiš na kraju tebe pronađe, ako vjeruješ u čuda.

Prestani se osjećati kao žrtva i kopati vlastiti grob. Prestani živjeti pod tuđim utjecajem i ograničavati samu sebe.

Ako u nešto svim srcem vjerujete, cijeli se Svemir uroti da vam se želja ispuni. Paulo Coelho

Znala sam nešto što oni nisu znali (opa. predosjećaj/uvjerenje da je sve kako treba biti).

Osjetila sam da duše mojih roditelja, iako oni nisu prisutni u fizičkom tijelu, i dalje putuju sa mnom. Osjećam ih pored sebe i oni su moje duše vodiči.

Dovoljno je da vjerujemo u sebe i utišamo svoje misli i sve će doći onako kako zaista treba.

Kakve su ti misli, takav ti je život.




Post je objavljen 06.03.2020. u 13:20 sati.