Kombinacija je betonske i pješčane plaže. Spada u red manjih plaža površine 480 m2, Gradska plaža Kamenari Nalazi se u Kamenarima, 15 km od Herceg Novog a od grada do ove plaže kolima se stiže z oko 25 minuta.
Plaža je javna gradska, betonska plaža. Gradska plaža Đenovići Nalazi se u đenovićima. Nasuta je pijeskom, površine 3.
Plaže duž obalske linije Herceg Novog - Prve, nadalje, na osnovu dostupnosti, možemo podijeliti na gradske i prigradske. Važi za ubjedljivo najbolju plažu Hercegnovskog područja po većini kriterijuma.
PLAŽA BOKA / BEACH BOKA HERCEG NOVI - MONTENEGRO Dužine 150 m, površine 1200 m2. Iako je plaža javna i svima dostupna, prilično je mala te je na mjestu na kojem se obično uputite na korzo a ne na kupanje. Dugačka 40 m, površine 400 m2. Kao gost Herceg Novoga, zasigurno ćete poželjeti da se bar jedanput odmorite i okupate na ovoj simpatičnoj plažici. Duga je 120 m a površina joj je 2500 m2. Dugačka je 70 m, a površina joj je 600 m2. Plaža je šljunkovito — pješčana. Osim što je najveća na Hercegnovskom području površine 9000 m2 , važi za plažu banjskog tipa.