Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/ipcorcore

Marketing

Društvena mreža instagram - Pravi datiranje

PRIME Blog










Click here: Društvena mreža instagram






I sad vjerovatno onima koji je ne koriste nije jasno šta je to tako zanimljivo na njoj pa ću pokušati objasniti u nekoliko rečenica. Društvena mreža Instagram tokom popodneva je prestala da radi, pa korisnici nisu u mogućnosti da se uloguju na svoje profile niti da gledaju slike. A osim njih, mnogi uticajni blogeri i brend ambasadori na isti način koriste neverovatne mogućnosti ove društvene mreže da dokažu svoj status influensera.



društvena mreža instagram

Ona je zadnje što listam pred spavanje i prvo što otvorim ujutro dok čekam da mi se noge vrate u život nakon meditacije. Jedna sugestija je uvođenje pop-up poruka koje bi upozoravali korisnike da provode previše vremena na društvenoj mreži, a druga je da bude dodatno naglašeno kada je neka fotografija digitalno obrađena. Idite na svoj profil, pa na Settings, skrolajte do Mobile Data Use i izaberite Use Less Data.



društvena mreža instagram

Novo pravilo na Instagramu: Zaboravite InstaSize - Ovo istraživanje uzelo je u obzir ne samo sadržaj koji korisnik prati već i vreme koje provodi na društvenim mrežama. Najveći broj pinova objava na Pineterestu dolazi pravo sa weba.



društvena mreža instagram

Instagram je ocijenjen kao društvena mreža koja ima najštetniji uticaj na mentalno zdravlje mladih ljudi, pokazalo je istraživanje koje je sprovelo Kraljevsko društvo za javno zdravlje Velike Britanije. Istraživanje koje je trajalo prvih nekoliko mjeseci 2017. Od njih je zatraženo da ocijene kako svaka društvena mreža utiče na 14 zdravstvenih problema, uključujući anksioznost, depresiju, usamljenost, spavanje, zlostavljanje i strah od propuštanja. Na osnovu ocjena, Instagram je povezan sa najviše negativnih uticaja, čak njih sedam. Između ostalog, otkriveno je da je platforma za dijeljenje fotografija ima štetan uticaj na san, narušava sliku koju imamo o sebi te povećava strah od propuštanja. Iako je ocijenjen kao najštetniji, postoje i pozitivne strane Instagrama — dolazi do razvoja samoizražavanja, stvaranja sopstvenog identiteta i lakšeg stvaranja socijalnih konekcija. U istraživanju su se, osim Instagrama, štetnima pokazali i Snapchat, Facebook i Twitter, a samo je YouTube dobio etiketu pozitivnog uticaja jer potiče izražavanje kreativnosti i pruža emocionalnu podršku mladima, iako ima negativan učinak na san. Facebook i Twitter dobili su negativne ocjene zbog čestih slučajeva vršnjačkog nasilja i depresije dok je kod Snapchata najveći problem što se korisnici osjećaju zlostavljanim ili zanemarenim od strane vršnjaka. Istraživači predlažu niz mjera kako bi se ublažli negativni efekti na mentalno zdravlje mladih. Jedna sugestija je uvođenje pop-up poruka koje bi upozoravali korisnike da provode previše vremena na društvenoj mreži, a druga je da bude dodatno naglašeno kada je neka fotografija digitalno obrađena. Baš zbog toga bi trebalo da obratite pažnju na kakve postove objavljujete da ne biste uzrokovali štetu po psihičko zdravlje ni sebi ni drugima.



Dobre i loše strane društvenih mreža
Snapchat, na žalost, nije zasjao u Hrvatskoj, kao ni Twitter koji je u svijetu uz Facebook najkorištenija društvena mreža — kažu u Arboni. Nova opcija će važiti i za fotografije i za video snimke koje korisnici Instagrama objavljuju. No, statistika ne uključuje Kinu koja nije sklona divovima poput Facebooka i Google-a. Pokazat će se lista ljudi koje pratiš s njihovim imenom, profilnom slikom te će pored njih pisati following. Autori izveštaja pozvali su čelnike najpopularnijih društvenih mreža da pomognu mladim korisnicima da se izbore sa osećanjima nesavršenosti i anksioznosti tako što će postaviti obaveštenje da slika nije originalna, već da je kompjuterski doterana. Pokrenite aplikaciju i napravite novi nalog. Moguće je utjecati i na to i smanjiti korištenje mobilnih podataka.

[Klub za odrasle erotske price|Upoznaj curu hrvatska|Prvi sexualni odnos kod žena krv]








Post je objavljen 24.12.2018. u 15:11 sati.