7452. GODINA SLAVSKIH KRONIKA
Dobro jutro i ugodan dan!
CRVENI UN - PLAVI ZAPAD:
Jača politika za ravnopravnost i socijalnu pravdu, a nestaje kompromitirana EU-ova "ljevica", socijal-demokracija (...)!
NOB CRVENE SLAVONIJE PROTIV POBUNJENE PLAVE SRPSKO-HRVATSKO-TURSKO-ŽIDOVSKE (...) MANJINE:
NAKON IZBORA:
CRVENA NK je pobijedila u Puli, Osijeku, Rijeci i Zagrebu, dobro se drži u Splitu (...), a dobila je samo 54 mandata?
- Crvena Narodna koalicija, politička predstavnica 93-postotnog Slavonskog Matrijarhalno-sekularnog štokavsko-ijekavskog naroda, može i mora osporiti rezultate prijevremenih izbora, jer sedam-postotne nacional-socijalističko-fašističke manjine ni na koji način ne mogu dobiti više od 10,57 mandata - 7% od 151 zastupničkog mandata.
- HRVAT Milanović je dobio najviše preferencijalnih glasova, a nitko mu NIJE ČESTITAO, osim novinarke Skočajić jučer na HTV Dnevniku u 17.
- Milanović će radije raditi za EBRD banku, nego osnovati svoju stranku?
- CRVENI GLASALI ZA PLAVE?:
Crvenih je 93%, a Plavih 7%, a na izbore za Plavi parlament je navodno izašlo 52,59% birača, 7% Plavih + 45,59% Crvenih ?
- NAVODNU 52,59 POSTOTNU IZLAZNOST, Plavi, kojih je 7%, proglasili "MALOM IZLAZNOŠĆU" (?), opet obmanjujući Javnost kako je Plavih 93%, a Crvenih 7%.
- CRVENO-PLAVI SDP, Ostojić Ranko, čestitao je HDZ-u na "pobjedi" (?), mada je jasno da 7% Plavih NIKADA ne mogu pobijediti 93% Crvenih, dok je god Crvenih 93%, a Plavih 7%.
- PLENKOVIĆ se zakleo s Evropeizacijom i s gospodarizacijom uništiti Slavsku Matrijarhalno-sekularnu Slavoniju i većinski štokavsko-ijekavski Slavonski narod.
- SRPSKA MANJINA
ultimativno zatražila ministarske fotelje i "usput" veličala ĆIRILICU.
- TURSKA MANJINA, Turčin Hasanović Aziz, Hrvatica Grabar-Kitarović Kolinda, Reiner, Orešković, Hasanbegović, Josipović i izaslanici iz 15-ak zemalja, zastupnici migranata - glavosječa, žestoko su napali Slavski UN, veličajući s Islamskim "blagdanom" svoje "vrijednosti", prkoseći vrijednostima Slavonske većine, s kojom se Crveni suprotstavljaju Plavom Kuranu, Bibliji i Talmudu.
SVJETSKI RAT PLAVIH PROTIV CRVENIH:
PLAVI NATO će u Slunju i u Sloveniji, s vojnom vježbom Brzi odgovor 2016. /"Immediate Response 2016”, vježbati uništenje Crvene Slavonije.
- Plava Slovenija je već poslala u Slunj svoja oklopna vozila.
- Plavi NATO s "brzim odgovorom" pokušava pomoći migrantima - glavosječama i Srpsko-Hrvatsko-Tursko-Židovskoj (...) strahovladi.
NOB CRVENE SLAVONIJE
I POKRET OTPORA:
PO traži da i siromašni dobiju status srednje klase!
SLAVSKI UN, JUŽNI SUDAN, BRITANSKA VOJSKA:
Crveni UN je osnovao Slavski Sovjetski savez, nakon pobjede nad nacional-socijalističkim Zapadom, i zato Plava Britanija ne može reći kako svoje teroriste šalje u Južni Sudan pod okriljem UN-a.
POBOLJŠANJE ŽIVOTNIH PRILIKA:
1 RUBLJA, 1 KN = 1 $Ł€!
Šiljak Boris
Post je objavljen 12.09.2016. u 10:11 sati.