ZAGREB - Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić najavio je u četvrtak na aktualnom satu sjednice Gradske skupštine će ipak do kraja godine predložiti gradnju podzemne garaže ispod Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu. Iako je trebalo prvo graditi garažu u Klaićevoj, ona ispod HNK prioritet jer se tamo, kazao je, može 'zaraditi koja kuna' za razliku od garaže u Klaićevoj.
Ponovio je kako će se iz garaže ispod Hrvatskog narodnog kazališta liftom ići "direktno u ložu s minus četvrte etaže", kao u Europi.
Na prijedlog HDZ-a, na Skupštini će se naći i točka o smjenama Uprave Zagrebačkog holdinga.
Bandić je na pitanje SDP-ova zastupnika Dominika Etlingera o političkim smjenama u Holdingu kazao da on nikoga nije smijenio, da su odbili ugovore koje im je ponudio. "Pamflet koji su napisali protiv mene mogu si zadenuti za šešir", poručio je, dodavši kako bi, da su i ostali, koštali 15 milijuna kuna.
Bandić je ustvrdio da Nadzorni odbor Zagrebačkog holdinga nije odgovoran za nuđenje i omogućavanje potpisivanja menadžerskih ugovora članovima uprave Holdinga.
Nadzorni odbor jer imaju njegovo povjerenje, rekao je nekretnine Split Dobri
Post je objavljen 19.06.2015. u 11:00 sati.