Nakon što je zemlja Inka u Južnoj Americi pridružena u članstvo ondašnje Europske unije, Kraljevine Španjolske. Fotografija snimljena 2010. u peruanskom gradu Cuzko u kojem živi etnička manjina nekadašnjih starih Inka koja je nekoć u Peruu, i šire, činila većinu
Na referendumu od 22. siječnja 2012. o dragovoljnom prisajedinjenju ili neprisajedinjenju Republike Hrvatske Europskoj uniji odlučila je apsolutna manjina hrvatskih birača, njih tek 1.293.247 od sveukupno 4,470.201 birača s pravom glasa.
O ulasku RH u članstvo EU nije “odlučila Hrvatska“ kako svojom manipulativnom retorikom sugerira i tvrdi predsjednik Josipović, nego je odlučila četvrtina Hrvatske, a tri četvrtine Hrvatske je gospodinu-drugu predsjedniku, i balkanskoj političkoj „eliti“ u Zagrebu, kao i Bruxellesu, opalila šamar, i okrenula leđa, odnosno, ili je većina glasovala protiv, ili na dan referenduma nije uopće izašla na glasovanje, odnosno opredjeljivanje.
Oko 3,1 milijun hrvatskih birača s pravom glasa ostalo je, ili kod kuće na dan referenduma, i nije pristupilo glasačkim kutijama, ili je glasovalo PROTIV, tako da je na koncu, kako je referendum i pripremeljen, i postavljen na manipulativan način, manjina hrvatskog društva i biračkog tijela s pravom galsa odlučila o sudbini cijele Hrvatske. Mogu cinični odgovori glasiti – tko je kriv većini što nije iskoristila pravo da izađe na referendum, ali to ne bi bio odgovor vrijedan političke kulture, nego mizeran odgovor. Imaju sreće što hrvatski narod trenutno nije revolucionarno raspoložen, inače bi svoje vladajuće političare vješali o stupove javne rasvjete, kao Madžari u Budimpešti 1956. godine kad su se digli protiv svojih komunista (boljševika), i na stupove javne rasvjete vješali zloglasne pripadnike komunističke tajne policije. U Hrvatskoj su pak pripadnici nekadašnje i zloglasne komunističke tajne policije integralni dio hrvatskog društva i politike, prisutni u javnom životu, i u vladajućoj politici.
Preko tri miljuna Hrvata okrenulo je leđa kleptomanima iz korumpirane političke kaste titoista odnosno bivših komunista u Hrvatskoj, od toga je preko pola milijuna Hrvata glasovalo PROTIV ulaska u EU.
Hrvatski referendum je rezultirao s najmanjom podrškom od svih zemalja-članica EU do sada.
Podrška Europskoj uniji je u Hrvatskoj ispala čak manja nego u Slovačkoj, jer se u Hrvatskoj samo cca. 44 posto birača s pravom glasa odazvalo referendumu, od toga je cca. 33 posto glasovalo PROTIV, i cca. 66 posto je glasovalo za, odnosno zaokružilo DA. Drugim riječima, samo je nešto manje od dvije trećine onih koji su izašli na referendum, a izašla je manje od polovice birača s pravom glasa, 43,61 posto, glasovala ZA, dok je jedna trećina izašlih glsovala PROTIV. Nikada Bruxelles nije u nekoj zemlji imao manju podršku od ove u Hrvatskoj od 22. siječnja 2012. godine, što je dokaz da milijuni Hrvata nemaju povjerenje u Bruxelles, a još manje u korumpiranu vladajuću kastu eks-komunista u Zagrebu.
Oko 25 posto Hrvata odlučilo je da ostalih 75 posto Hrvata mora živjeti u Europskoj uniji, po njezinim pravilima, i po njezinom diktatu.
Oko 25 posto Hrvata izravno se odreklo hrvatske državne nezavisnosti koja je krvlju izborena u hrvatskom ratu za nezavisnost i slobodu 1991. godine.
U grubo rečeno, oko 25 posto Hrvata podržalo je politiku Socijaldemokratske partije i Hrvatske demokratske zajednice, i njihovih prirepaka u Hrvatskom saboru. Ona ogromna i šutljiva većina hrvatskog naroda uopće nema stranku za koju bi glasovala, bez obzira na preko 130 stranaka, što je dokaz medijske cenzure i cenzure i lustracije nekomunista u hrvatskoj politici, i kako su udbaši stvorili uvjete za namjernu inflaciju političkih stranaka kako se pored šume ne bi vidjela stabla, odnosno pravu stranku ili koaliciju takvih stranaka koja vodi brigu o nacionalnim interesima.
Uopće nije postojalo ravnopravno predstavljanje u javnosti ZA i PROTIV ulaska RH u EU, kako po minutaži nastupa u mas-medijima, posebno na televizijama, tako i po novcu iz državnog proračuna.
Pazite sada: eurofili dobili su za svoju propagandu u Goebbelsovom stilu veliki novac iz državnog proračuna plaćen novcem od svih hrvatskih poreznih obveznika, dakle, od većine onih koji su na dan referenduma ostali kod kuće, dok euroskeptici nisu dobili niti jednu kunu, i niti jednu lipu! Ako to nije nedemokratski onda ništa nije nedemokratski. Ako to nije diktatura, ništa nije diktatura.
Nadalje, kampanja oko informiranja javnosti o EU nesmije u moralno-političkom smislu trajati samo mjesec dana koliko je službeno trajala, nego barem šest mjeseci do godinu dana. K tome, u zadnjih 10 godina prevladavala je u medijima samo kampanja za ulazak u EU, dok kampanje za hrvatsku neazvisnost nije bilo ni u Hrvatskom saboru niti u medijima, niti u javnosti. Unatoč tome našlo se preko 650 tisuća Hrvata koji su glasovali protiv, i to je onaj nukleus zbog kojeg Hrvati uopće još imaju ime Hrvat.
Resume:
Od 4,470.201 registriranih birača s pravom glasa, na referendum je izašlo njih nešto ispod dva milijuna, točnije, 1,959.466, a oko dvaipol milijuna, odnosno točnije 2.510.735 Hrvata nije izašlo na referendum. Referendumu se odazvalo samo 43,61 posto hrvatskih birača, dok 55,39 posto se nije odazvalo. O ulasku i prisajednjenju Hrvatske Europskoj uniji odlučila je manjina Hrvata s pravom glasa, točnije, jedna trećina, i to potpuno neinformirana manjina, što referendumskoj odluci nedaje legitimitet, jer legimitet može imati samo većina, ali referendum jest legalan jer je zakonit, kao što je i SSSR imao zakone, ili 3. Reich, ili bivša totalitarna SFRJ.
Da se razumijemo, čak i da je jučer većina od manjine koja je izašla na referendum odlučila protiv ulaska u Uniju, i odbila članstvo u EU, referendum ne bi bio legitiman. I da se razumijemo, hrvatskim referendumom naša zemlja još nije postala članicom EU, nego se pretpostavlja da će postati 1. srpnja 2013. godine, ali samo pod uvjetom da svih 27 zemalja-članica potvrdi hrvatski referendum, bilo u parlamentu, bilo na referendumu. Ako samo jedna zemlja-članica odbije hrvatsko čalanstvo u EU, onda RH neće postati članicom EU. Nada, dakle, umire posljednja, kako za europskeptike, tako i za eurofile.
Također, ako Hrvatska postane članicom Europske unije 1. 7. 2013., ubrzo će opet biti dio Balkana, te neće biti granice sa Srbijom, jer Srbija ulazi u EU 100 posto, i to vrlo brzo (osim ako se ne dogodi neko „sranje“ u vezi Kosova), naravno, osim ako se do tada EU ne raspadne uzduž i poprijeko, što je više realno nego nerealno – ako se u EU nastavi vladati na osnovi ideologije liberalizma koja pred sobom sve drugo nemilosrdno gazi, i ako o narodima budu i dalje odlučivali EU-birokrati u ime lobija vlasnika krupnog kapitala, tajkuna i ratnih profitera. „Tko se posljednji smije, najslađe se smije“.
EU jest terminator slobode i demokracije! Hrvatska jest zaslužila članstvo u EU jer je izdala samu sebe, naime, većina je ostala nemarna prema svojoj zemlji, a za manjinu (25 posto biračkog tijela ili oko 1,3 milijuna od 4,5 milijuna birača), koja je jučer odlučila u ime svih, me ionako nije briga, bez obzira što su ostali poluinformirani, ali zna se što znači nezavisnost, a što udruživanje u umjetne tvorevine. Nek ju voda nosi, i oni su zaista zaslužili članstvo da ih u “Europi“ ogule do kože. Nažalost, ogulit će nas sve do gole kože, i stavit nam brnjicu na usta, jer naša manjina odlučila je, da Hrvatska postaje kolonija. Da je to doživio veliki anti-kolonijalni miroljubivi borac protiv britanskog imperijalizma, Mahatma Ghandi, pomislio bi da su Hrvati pobjegli iz ludnice.
Na kraju, moje je mišljenje da je prava šteta što Hrvati nisu pitanje oko europskih integracija ostavili nekoj budućoj generaciji na razmišljanje i odluku, jer ne postoji način da Hrvatska kao zemlja-članica Europske unije ikada legalno i legitimno izađe iz tog članstva ako bi se ono pokazalo lošim za hrvatski politički narod. Postoje samo dva način izlaska iz EU, ili povodom njena raspada, ili puškom u ruci. Ako nije bilo alternative ulasku u EU, onda sad pogotovo neće biti alternative izlasku, osim puškom,a to, priznat ćete, i nije neka privlačna alternativa, koja se, međutim, može dogoditi!
CBK
Post je objavljen 23.01.2012. u 14:44 sati.