Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/mnkportotolero

Marketing

ANTE GALIĆ NAJBOLJI IGRAČ PORTO TOLERA

Ante Galić izabran je za najboljeg igrača Porto Tolera ove sezone po izboru navijača !

Ovo je tradicionalno biranje najboljeg igrača kluba, a u glasovanju mogu sudjelovati svi oni koji posjete službenu stranicu Porto Tolera. Ove godine vodila se tijesna borba između Ante Galića i Gorana Barbira, a na kraju su bili uporniji simpatizeri Ante Galića koji je dobio 35 glasova više od drugoplasiranog Barbira.
Treći je bio kapetan Denis Malić koji je dobio 137 glasova, dok ostali kandidati nisu bili u konkurenciji prvoj trojici.

Ante Galić će na početku sljedeće sezone dobiti prigodnu plaketu za najboljeg igrača, a vrijedi istaknuti da je i najbolji strijelac kluba u ovogodišnjem natjecanju 2.HMNL-jug gdje je postigao 17 pogodaka. Ove godine se našao u društvu još četvorice igrača koji su prije njega dobili ovu prestižnu nagradu od strane navijača.


Najbolji igrač Porto Tolera u sezoni 2010/11 :
1. ANTE GALIĆ - 304 , 34.7%
2. Goran Barbir - 269 , 30.7%
3. Denis Malic - 137 , 15.7%
4. Ivan Markovic - 48 , 5.5%
5. Alen Druzijanic - 40 , 4.6%
6. Marijo Batinovic - 22 , 2.5%
7. Sasa Burdjelez - 17 , 1.9%
8. Antonio Vuckovic - 16 , 1.8%
9. Goran Boskovic - 15 , 1.7 %
10. Boris Malic - 5 , 0.6%
11. Robert Zovko - 2 , 0.2%

Ukupno glasova: 875


Dosadašnji dobitnici nagrade za najboljeg igrača:
2006/07 - Davor Valjan
2007/08 - Boris Malić
2008/09 - Ivan Markić
2009/10 - Alen Družijanić
2010/11 - Ante Galić


opis slike Ante Galić rođen je 15.9.1988. u Metkoviću. Cijeli život živi u Čapljini gdje je i počeo svoje prve nogometne korake u klubu HNK Čapljina.
Porto Tolero ga je primjetio 2008.godine na brojnim turnirima po Dalmaciji i Hercegovini te je tog ljeta po prvi put zaigrao za Porto. Službeno je registriran 15.9.2008. te mu je ovo treća sezona u klubu.
Prošlo ljeto njegove kvalitete su primjetili i neki prvoligaški klubovi, ali Ante je odbio sve ponude i ostao vjeran Porto Toleru, jer, kako sam kaže, Porto Tolero je njegov prvi klub u kojem je počeo futsal karijeru te ne želi napustiti Ploče tako brzo.

Čestitamo Anti na osvojenoj nagradi za najboljeg igrača te mu svi navijači i uprava kluba žele puno uspjeha, dobrih rezultata, trofeja i što manje ozljeda.

Post je objavljen 04.05.2011. u 14:37 sati.