Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/toseproeskifanclubvz

Marketing

Tošin Film  The Hardest Thing na festivalu u Paklenici!


Planet 9 biti će kao inicijator projekta snimanja dokumentarnog filma o prerano preminulom makedonskom estradnjaku Toši Proeskom te kao produkcijska kuća, koja je cjelovečernji film snimila i montirala, prisutan sa svojim predstavnicima na međunarodnom festivalu glazbenih dokumentarnih filmova u Starigradu Paklenici u Hrvatskoj.

Dokumentarni film Toše - The Hardest Thing je skupina snimaka, koje je kamera uhvatila između nastajanja njegovog albuma u Velikoj Britaniji, na Jamajci, Švedskoj te na njegovom velikom koncertu u Skopju.U 84 minute filma, u potpunosti jako pozitivno orijentiranog, prikazana je pjevačeva energija, njegova ljubav prema glazbi i obitelji, čežnja i Tošina darežljivost prema obožavateljima.

Film će se na festivalu predstaviti u kategoriji izvan konkurencije.Na njemu će se predstaviti 25 glazbenih filmova iz čitavog svijeta, koje je u program uvrstio selektor festivala Zoran Pezo.Festival traje od 8. do 14. kolovoza. 2010.

Glazbeni dokumentarni film kod kuće kao i u svijetu tako osvaja veču pozornost javnosti sa produkcijom uvijek šireg nabora i zanimljivih prikaza domačih i svjetskih glazbenih veličina.U pravilu su to filmovi, koji u potpuno drugačijem svjetlu prikazuju ljude, koje prvenstveno poznajemo po njihovim glazbenim dosezima, a prikazuju njihove biografske događaje ili njihov proces stvaranja glazbe.

Post je objavljen 13.08.2010. u 00:27 sati.