Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/vatrenevijesti49

Marketing

VATROGASAC – ZANIMANJE S NAJVEĆIM POVJERENJEM

ZAGREB

Danas je u Zagrebu, točnije u Novinarskom domu, održana svečanost dodjele nagrada na temelju rezultata istraživanja povjerenja građana kako prema robnim markama tako i prema određenim zanimanjima.

Pierce CAFS.

Image and video hosting by TinyPic

Ovom časnom titulom po drugi puta okitili su se vatrogasci te je tom prigodom nagradu, u ime Hrvatske vatrogasne zajednice kao organizacije te u ime svih vatrogasaca u Republici Hrvatskoj, preuzeo načelnik HVZ mr. Željko Popović koji nije krio zadovoljstvo što već drugu godinu uzastopce baš vatrogasci ulijevaju najviše povjerenja.Iza vatrogasaca, u ovoj kategoriji, građani najviše vjeruju pilotima te medicinskom osoblju a posebice medicinskim sestrama dok su na posljednjem mjestu s najmanje povjerenja političari te na pretposljednjem mjestu sindikalisti.

Od ostalih dobitnika ove vrijedne nagrade izdvajamo Niveu, Opel, Zagrebačka Banka, American express, Dukat, Franck, Vip, Ina i mnogi drugi.Anketu je ispunilo 710 ispitanika srednje životne dobi, uglavnom zaposleni s nadprosječno visokim obrazovanjem odnosno magisterijem i doktoratom.Na kraju valja napomenuti da kompletnu aktivnost organizira časopis Reader's Digest koji izdaje Mozaik knjiga a ovo je već treća godina provedbe istraživanja.
HVZ



Post je objavljen 16.12.2009. u 13:00 sati.