Sveta Kata kokošica - misec dana do Božića !
Po vrimenu se ne bi reklo, nema traga zimi šta mi se ne sviđa, nenormalno je i loše za ljude i prirodu, jedino je dobro šta ćemo manje potrošit za grijanje.
Prekjučer bila na mamografiji po pozivu HZZO-a, našla se tamo generacija, mogle smo slobodno slavit godišnjicu mature da je bija bar koji muški
Nalaz će bit za 10-12 dana, nije mi drago čekat jer obiteljska povijest bolesti je sve samo ne sjajna.
Jučer me iznenada, valjda treći il četvrti put u životu stega išijas, da mi nije bilo mene koja se ne voli prepustit bolovima i pit tablete sad bi ležala.
A ja san odma čin je zabolilo počela hodat, sidit, micat se non-stop samo da me skroz ne ukoči.
I nije, je da boli al koga to briga.
Sva takva nikakva napravila Mlađoj štrudel od jabuka i orasa za imendan, više iz zafrkancije nego šta bi ona to slavila.

Sve mi se čini da ću idući tjedan krenit malo u metropolu, nije za me mirno stat i čekat da na vrbi rodi grožđe, oću reć da mi likari kažu jel s tin nalazon dobro ili nije.
Post je objavljen 26.11.2009. u 20:06 sati.