
Nakon malo neurednog debitantskog albuma, drugi studijski album LeToye, bivše članice grupe Destiny's Child, predstavlja ju ipak u malo čvršćem i ujednačenijem izdanju. Ali eto ironije, niti hit singla na vidiku (ni jedna pjesma nije se uspjela probiti u Billboard Hot 100, a tamo trenutno svakakvog smeća) niti dobre prodaje za razliku od prethodnika (slabo 12.mjesto na listi albuma; debitantski album osvojio je vrh Billboardove liste albuma). Buka oko njenog dolaska na scenu davno se stišala, a kao i većina današnjih r&b zvjezdica i ona je upala u zamku - previše pjesama procurilo je na net prije objavljivanja albuma, nespretan odabir singlova, malo jedna pjesma malo druga, pa spot nakon sto godina, a kad se oduševljeno pohvalila kako jedva čeka predstaviti svoj novi singl Regret (dosadna pjesma s još dosadnijim Ludacrisom) - bye bye LeToya!
I nije ni ovaj loš, ali ovaj ima neke druge mane... Monoton je, nezanimljiv (Good To You, Over, Regret, Matter) i neoriginalan. LeToya teško unosi pjesmama osobnost i da čujete neku pjesmu na radiju koju prije niste čuli, morali biste čekati određene tonove po kojima ju se prepoznaje. I to ako ste dobro uho. Beyonce, Mariah, Amerie, Alicia...Sve one mogu glasom nositi pjesmu. Za LeToyin glas pjesme bi se ipak trebale pažljivije birati.
I Need A U, Lady Love, Take Away Love zasigurno spadaju u bolje trenutke albuma, no za veću ocjenu potrebno je puno više takvih pjesama u odnosu na (broj) 16 uključenih na album.
OCJENA: 3+
Post je objavljen 10.10.2009. u 15:45 sati.