Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/dvddeanovec

Marketing

….30 godina mu je tek!


...i tako smo mi odvježbali u VŽ-u
Pozdrav radni narode Lijepe naše iz našeg D-svijeta. Iza nas je vikend koji je nakon manje pauze bio u znaku 2 Kola KUP-a Hrvatske vatrogasne zajednice. Da, Varaždin, 30 put zaredom Memorijal Mirko Kolarić. Prijavljenih 80-ak ekipa u 4 kategorije značilo je dug i vrući dan…tako je i bilo, za nas po rasporedu nastupa ne baš povoljno, tj u 14:00 sati S-MAN ekipa odlučno je kročila na odličan teren…vježba je odrađena za 34,70 sec i kad smo pomislili da ćemo Varaždin „odraditi“ bez greške…eto ti prijave…naš kezo zatražio je vodu a da mlaznica nije bila spojena…li-la, no kaj je tu je…konačno 34,70+10…slijedila štafeta u kojoj smo s vremenom od 52:25 zauzeli 4 mjesto u štafeti, a što je u zbrpju sa odrađenom vježbom bilo dovoljno za 8 mjesto i isto toliko bodova! Trenutna priča u KUPU HVZ-a uoči 3 kola u našem Ivaniću je 3 mjesto sa istim brojem bodova kao i naši prijatelji iz Donje Graćenice koji su na drugom mjestu i 6 bodova iza prvoplasirane Spačve iz Vinkovaca koja je poziciju No1 zauzela osvajanjem 2 mjesta u Varaždinu. Da je to bio Slavonski dan potvrđuje i prvo mjesto ekipe Našica kojoj i čestitamo na osvojenom 1 mjestu!

No kak bi neki rekli, kad nekom svane, drugom smrkne…Varaždin baš nije mazio „olimpijske“ ekipe…Paukovec, Deanovec, Lipovljani, Jalševec Breški…svi s greškama…jedino je Donja Graćenica MB ekipa pokazala pravu snagu i na kraju ponijela u Moslavinu sveukupni prijelazni pehar…još jednom bravo…Dakle Graćenica i Muški B i Žene A na vrhuncu, ali oni zgubidani muški A ( HA-HA, pozdrav svima ma gdje bili…) osvojili 12 mjesto…još jedan od favorita koji je s greškom od 10 sec izgubio bitku za postolje!
No rekli bi neki izgubljena bitka ne znači i izgubljeni rat…nova bitka je već u nedjelju pa zato ajmoooooo….
Još za spomenuti da je u Varaždinu odrađena i službena provjera na kojoj su nastupile sve ekipe učesnice Olimpijade…e tu je priča bila malo bolja jer nam vježba od 35,80 ( 20-metarske B cijevi ) i štafeta od 56:00 sec ( s preprekama ) ulijeva dosta optimizma za predstojeće završne pripreme za Češku! Eto živi bili pa se dobro pripremili a na kraju i dobar rezultat ostvarili…oooo-lee!

Naravno moram spomenuti vrijednu ekipu logistike…Čizo, Vojničina i Mlad-n…koji su dok smo mi pripremali strategiju nastupa na Kolariću vrijedno pripremali gulaš…bilo je ljuto, bilo je dobro…svi smo živi i zdravi…dakle čizo…gulaš je bio dooobar!
Tako je završila subota, a nedjelja…novi dan nove pobjede…ovaj put mjesto radnje Bobovec i PRVI NASTUP naše mlađe A ekipe…prvo pa uspješno! 5 mjesto od 13 ekipa, 48,7 sec vježba…to je za istaknut…to je za pohvaliti…bravo ekipo!
I tako mic po mic, prošao je vikend…slijedi radni tjedan jer smo domaćini na memorijalu G.S.Deželić, danas imamo sastanak članstva vezano na tekuću problematiku u Društvu…a o svemu više u slijedećim postovima…do tada…ADIOOOOO!

Drug!

Post je objavljen 15.06.2009. u 12:02 sati.