Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/plavabrazda

Marketing

REZERVNI DIJELOVI

U rijeci Pehorki u glavnom ruskom gradu Moskvi, policija je pronašla mrtvo tijelo trogodišnjeg Saše. Tijelo dječaka bilo je prekriveno modricama, opeklinama od cigareta i posjekotinama. Ruke su mu bile svezane na leđima ljepljivom trakom. Oko tijela ubojica mu je zavezao akumulator. Nakon obdukcije policiju je šokiralo jer su dječaku nedostajali organi. Policijska istraga otkrila je da su dječaka ubili njegovi posvojitelji. Monstruozan par Vladimir Grechuskin (32) i njegova trudna supruga Aerime (20) posvojili su Sašu i njegova mlađeg brata kako bi prodali njihove organe. Mlađeg brata nakon smrti su kremirali, a policija vjeruje da su to učinili kako nitko ne bi otkrio da dijete nema organe. Vladimir i Aerime posvojili su još jednog dječaka Erica, koji je jedini uspio izbjeći tragičnu sudbinu. Policija im je dijete oduzela, a monstrume uhitila i odvela u zatvor. Istražuju jesu li možda uspjeli posvojiti još koje dijete u bivšim sovjetskim republikama, u kojima nema stroge kontrole posvojitelja.

Ne znan puno o transplantacijama, nisan ni tila znat, zbog ovakvih monstruma uvik se sve u meni bunilo protiv toga.
Izuziman krv il jedan bubrig di davatelj ne umire, di je davanje miljun posto dragovoljno i manje-više bezopasno.
Da je priroda, Bog, ko god, tija da minjamo dijelove ka da smo aute napravija bi skladište s rezervnin dijelovima pa bi svak otiša uzet šta mu fali il se pokvarilo.
Ovako se siromašni bolesnici šta čekaju organ pretvaraju u lešinare, molu da čin prije umre neko mlad i zdrav da bi oni živili, a bogati bolesnici u ubojice.
Nedužni stradavaju, monstruozni kriminalci profitiraju.
Znan da zvučin grubo onima kojima bi nečiji organ moga produžit život, al ne razumin, nikad neću razumit da je nekom spas u tuđoj smrti.
Navijan za to da se medicinari okanu primištanja organa, a znanstvenici čin prije smislu kako pomoć čoviku da sam uz lijekove popravi svoj pokvareni dio pa nek traje koliko traje.
Ionako ćemo prije ili kasnije svi na drugu obalu.

Post je objavljen 15.04.2009. u 00:01 sati.