Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/mycolorfulsweetworld

Marketing

Hope is very dangerous thing

naslov: opet Lost, rečenica koju je u prvoj sezoni rekao Sayid (znat će oni koji prate: Kada su Kate, Sawyer, Sayid, Boone, Charlie i Shannon uhvatili Daniellin signal od prije 18 godina i shvatili da su neki tipovi bile na otoku i da su mrtvi.)
Feeling: blah
Image and video hosting by TinyPic

Pa napokon sam pogledala i to čudo: Sumrak ili ti ga Twilight. Ko koji naziv više voli. Pa podijeljena sam dosta što se tiće filma, jer ono, sviđa mi se, ali specijalni efekti, hmmm, pa, eh, nisu baš nešto.
Nisam ja očekivala (opet kažem) efekte iz Gospodara Prstenova (koji su kao "zastarjeli", barem prema nekima, ali ne svima) niti takvu kvalitetu glume. Ne zovu se oni niti Viggo, Ian, Elijah, Cate, Miranda, David niti Dominic ni Billy. Mislim, ipak, ljudi su mladi, odlično su odradili svoju ulogu prema svojim mogućnostima, i to je to.

Image and video hosting by TinyPic

Uglavnom, moram priznati da sam očekivala puno, a dobila malo. Tresla se brda, rodio se miš.
A i kvaliteta slike blago rečeno, khmm, smrdi.
Nemojte me mrziti...
Znam da će sada za mene početi crveni teror sa strane drugih blogera i da će salijetati na mene sa raznoraznim uvredama. Ali žao mi je...film ipak nije savršen.
Da sve ne bude crno, navodim sada dobre strane filma.
Nadam se da ću uspjeti raspoložiti fanove Sumraka (please, nemojte me ubitiiiiiii).
Dakle, priča ima fantastičnu ljubavnu priču, ali ipak fali malo radnje između glavnih scena. Malo je sve nedorađeno. Završetak mi se i sviđa i ne sviđa s obzirom da je to ipak jedan dio, i da se nastavlja.
Moram priznati da mi se ipak uvukao u kožu i sviđa mi se (najdraža scena - igranje baseballa); pogledala sam ga tri puta.
I recite mi da sam luda, ali u filmu ( kad Bella dolazi kod Edwarda doma) sam primjetila da na radiju (tj. u pozadini svira) Traviata.
Znam, luda sam, ne trebate mi to govoriti. Ali mi se ta mala sitnica svidjela.
Počela mi se sve više sviđati klasična glazba.Famozni utjecaj tv – House isto voli klasičnu glazbu; ja sam izgleda njegova blijeda kopija. Ali pokušavam prestati s tom ovisnošću. Pokušavam!!!!! Tako da prelazim na drugu. Izgubljeni.
Ja sam komplicirana osoba. Jaaaaako komplicirana.
Kao što vidite, vratila sam stari dizajn. Koji sam imala kad sam bila tek blogašica početnica. Držala sam ga čak 5 dana.
Trenutno je nestašica predložaka koji mi se sviđaju, a ja glupača, ne znam niti preraditi predložak sa blogskinsa a kamoli napraviti sama dizajn po volji.
Što sam zaboravila reći...iskreno se ispričavam svima koje pratim, točnije, čije blogove čitam jer su moje ocjene otišle kvragu (pardon) i ne smijem puno na net. A na blog pogotovo. Tako da komentiram samo kada pišem novi post. I to moram lagati da radim neki referat da bih uopće smjela na net. Tako da moji starci misle da ja svaki tjedan imam referat.
Žele se i potužiti mojoj razrednici tako da sam totalno nadrapala...

Neke stvari koje možda znate a možda i ne znate o meni. Vrijeme je da me malo bolje upoznate, jer nisam sve napisala o sebi, a ono što jesam je u boxevima, što se zapravo puno i ne čita pa...

- ja sam SKate / razumjet će oni koji trebaju, lol
- razmažena jedinica bez brata i sestre
- voli crtati, učlanjena na deviantart
- Od glazbe voli dosta stvari, ali ne i narodnjake
- neizmjerno voli terorizirati čokoladu i sladoled
- neprestalno švrljam po internetu (osim kad nisam u zabrani, kao prije par dana)

I ostatak slijedi idući put...kad se cura sjeti još pametnih stvari...

Image and video hosting by TinyPic

Post je objavljen 28.02.2009. u 19:38 sati.