Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/nosuperwoman

Marketing

Slavim.

Image and video hosting by TinyPic



Idem za dva sata gledat utakmicu pa na koktelčić, malo da se počastim. Jer danas je vaša Ruby imala promociju. Dobila sam svjedodžbu, ne diplomu, svjedodžbu, i sad sam službena baccalaurea iliti prvostupnica novinarstva. Sve je nekak bilo fensi, u "great ball roomu" u Sheratonu, svi zbigecani... Ja sam iskoristila priliku da obučem svoju najdražu crvenu haljnicu. Al nekak uopće nemam osjećaj da je to bila moja promocija kad sam ja još na faksu. Za dvije godine (nadam se), kad bude promocija magistara, eeeeee... To će onda biti taj osjećaj. No ipak ću ja danas sebe i F. počastiti koktelčićem, jedna diploma, pardon, svjedodžba, je ipak doma, ne?
I imamo novi auto. Ovaj auto. Hyundai Tucson. Crni. Odličan je, još sve miriši po novom, mmmm... Jedini problem mi je kaj je meni dosad Mazda 626 bila prevelika, ja vozim svoj mali Polo, a ovaj mi je ko tenk, ni ne usudim se sjesti za volan. Budem. Za godinu, dvije. Sad imamo tri auta, o moderne li obitelji... Pa danas idem i auto proslavit. Kad već slavim, jel.
A sutra radiiiiiim... Cijeli daaaaaaan. Ujutro idem na sajam vjenčanja (za novine), oko podneva na snimanje albuma jednog benda (za novine), poslije podne na bazenima, a navečer hostesa u klubu. O moj Bože. Umorna sam samo dok se sjetim, a sutra ću se vjerojatno onesvijestiti. Ali *bga, bit će para... Prva plaća je sjela, ono s bazena također, konačno, počastila sam se haranjem po X-Nationu, kupila jaknu, dvije vestice i suknju. Ajoj. A kao planiram sa Supermenom i u Maribor. A i u Ameriku, jel. Ajoj.
Kad smo već kod Supermena, sve po starom, zaljubljeni smo i sretni... Već sam si i s mamom super (njegovom), lude su te njegove "cure". Uglavnom, uživam, uživam, uživaaaam!

Sad malo do vas, pa pod tuš, pa van!
Ljubi vas Ruby!

Post je objavljen 30.01.2009. u 17:47 sati.