VODSTVO londonskog Tottenhama moglo bi kazniti svoju bugarsku nogometnu zvijezdu, Dimitra Berbatova, nakon što se ovaj lakomisleno potpisao na dres Manchester Uniteda.
Dres kluba s Old Trafforda Bugarinu je podmetnuo “insider” The Suna u sofijskoj zračnoj luci, neposredno prije leta reprezentativaca za Sarajevo, na prijateljsku utakmicu s Bosnom i Hercegovinom Ćire Blaževića.
Prema vlasniku Manchesterova dresa s centarforovim autogramom, Bugarin je jasno vidio da se radi o Unitedovu dresu, jer mu ovaj nije skrivao klupski grb.
"Nije imao nikakvog problema s tim. Spremno je uzeo majicu i potpisao se tik do grba. Da sam navijač Tottenhama, ovo bi me jako razbjesnilo", riječi su Sunova izvora.
Centarfor kojeg Alex Ferguson cijelog ljeta zove u redove svoje momčadi zabio je oba gola u 2:1 pobjedi Bugara protiv BiH u Zenici.
Post je objavljen 21.08.2008. u 07:29 sati.