Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/delijevu

Marketing

KK CZ:Stižu pojačanja, sledi trener

Photobucket

Posle velikih uzbudjenja ali van terena, u proteklih nekoliko nedelja, KK Crvena zvezda po formiranju novog rukovodstva sada se okreće takmičarskoj sezoni 2008-2009. Pripreme su počele u ponedeljak uveče u hali Pionir, a prvom okupljanju ssim igrača juniorskog tima, prisustvovali su kapiten Tadija Dragićević, Mirko Kovač i Rus Pavel Gromiko, dok su Boris Bakić i Elmedin Kikanović u selekcijama Crne Gore i BiH.

Na okupljanju je bio i centar Vladimir Štimac, član zlatne mlade selekcije s prošlogodišnjeg EP, a očekuje se da će se u utorak priključiti i Marko Kešelj, aktuelni šampion Evrope u konkurenciji do 20 godina.

Vladimir Štimac je potvrdio da će narednih dana potpisati ugovor sa crveno-belima, a sve je izvesniji i dolazak Marka Kešelja, prenosi "Sport":

Prema pisanju tog sportskog dnevnika u utorak bi trebalo da bude mnogo jasnije ,Da li će kapiten Tadija Dragićević ostati, posle sastanka generalnog menadžera Milana Opačića sa kapitenom i njegovom menadžerskom agencijom „Beobasket“. Jedna od tema ovog sastanka svakako će biti i Marko Kešelj, koga želi Zvezda a on bi već u utorak mogao da se pojavi i na treninzima crveno-belih.

Photobucket

Na beogradskom aerodromu, na dočeku zlatnih mladih eprezentativaca, vodjen je zanimljiv razgovor izmedju oca Nikole Koprivice, Slaviše, i Marka Kešelja, koji ga je upitao da li će već u utorak na trening sa crveno-belima.

Na kasnije pitanje i novinara da li prelazi među crveno-bele, Kešelj je rekao:

"To je provokativno pitanje. Imam ugovor sa Kelnom, ali ne bežim od toga da se vratim ovde da se dokažem. Pričali su da sam mlad otišao u Đironu, pa su me pozajmili Kelnu, da je pitanje koliko zaista vredim. E, ja bih da im pokažem šta znam i mogu..."

Ostaje da se vidi da li će mladi reprezentativac biti i drugo zvanično pojačanje Zvezde, ali se čini da je i taj dogovor stvar formalnosti.

Kako se nezvanično može saznati, pored Štimca i Kešelja, beogradski klub zainteresovan je za Marka Marinovića, u igri su i Čabarkapa i iskusni Bogavac.

Medjutim, sve zavisi od izbora trenera. Božidar Maljković će u sredu i zvanično dobiti ponudu da preuzme brigu o seniorskom timu, izjavio je generalni menadžer Milan Opačić u ponedeljak na okupljanju tima. Ako odbije ponudu, već u četvrtak sledi razgovor sa Svetislavom Pešićem...

Post je objavljen 12.08.2008. u 01:29 sati.