
NAKON što je Lampard izjavio da želi ostati na Stamford Bridgeu i nakon što je Inter doveo Muntarija iz Pompeya, saga je čini se završila.
>Muntari otišao iz Portsmouth i potpisao za Nerazzurre
>Roman odriješio kesu: Lampard još pet godina u Chelseaju za 37 milijuna funti
Barem jedna od ovoljetnih transfer saga čini se da je završila. Nakon što je Frank Lampard izjavio da planira završiti karijeru u Chelseaju, Inter je čini se u potpunosti digao ruke od njega.
Poznato je da je engleski reprezentativac bio miljenik novog Interova trenera Josea Mourinha, no današnjim angažiranjem veznjaka Portsmoutha, Ganca Sulleya Muntarija, Nerazzurri su digli ruke od Lamparda.
"Najvažnije je da igrač radi ono što ga veseli. Ako je njegova odluka da ostane u Chelseajeu ja to prihvaćam", rekao je Jose Mourinho.
U međuvremenu Jose Mourinho je pripremio svojim igračima paklene pripreme, nakon kojih će se lista suziti na 22 igrača i tri vratara na koje će Portugalac računati u sljedećoj natjecateljskoj sezoni.
"Muntari je naša posljednja kupovina ovoga ljeta. Jose želi srezati momčad na 25 igrača, bit će sigurno otkaza za neke od igrača nakon priprema", kaže Interov predsjednik Gabriele Oriali.
Post je objavljen 28.07.2008. u 23:06 sati.