Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/kickboxingrovinj

Marketing

KICKBOXING SVJETSKI KUP U ITALIJI

Trojka


U Nedelju, 08. lipnja u Italiji, u gradiću Salsomaggiore, održao se 13. SVJETSKI KUP – BESTFIGHTER, u kickboxingu, na kojem je ove godine nastupilo prema očekivanjima 1.762 natjecatelja iz 29 država.
Brojnije je i od samog Svjetskog i Europskog prvenstva , jer na Svjetskom Kupu iz jedne države može nastupiti neograničeni broj natjecatelja, za razliku od Svjetskih prvenstava gdje nastupa samo određeni broj reprezentativaca
Borbe su se održavale na 12 tatamija i 2 ringa u prepunoj sportskoj dvorani.

Iz kickboxing kluba "Budokai" Rovinj nastupili su braća Boris i Bojan Mišković koji su se posebno puno pripremali za ovaj svjetski kup u kickboxingu. Bojan Mišković je nastupio u juniorskoj kategoriji do 84kg i pokazavši vrlo dobru kvalitetu rukama i nogama osvojio je prvo mjesto. Njegov stariji brat Boris Mišković nastupio je u seniorskoj kategoriji do 89kg i pokazavši odlične borbe otišao je do samog kraja i osvojio prvo mjesto. S nama je još išla natjecateljica Mateja Pančelat iz kickboxing kluba "Prime" Poreć, koja je nastupila u seniorskoj kategoriji do 60 kg i pokazavši dobre borbe osvojila također prvo mjesto.

Evo i nešto malo slika, ali bit če ih još !!!!!!!

Dvorana


Boris pobjednik


Obitelj Mišković


Osvajači svjetskog kupa


Braća Mišković


Post je objavljen 10.06.2008. u 09:36 sati.