Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/champselysees

Marketing

uobičajeno - od antibiotika do shopinga

Nikako na zelenu granu sa boleštinama no eek . Vito je opet bio na antibiotiku, upala uha ovaj put + jaki kašalj i sve što uz to ide. Jedina mi je utjeha frendica koja ima troje djece i kaže da nije to tako dramatično kao što se meni čini , da gotovo svako dijete ima neku godinu u kojoj je osjetljivije, pa kad to prođe bude dugo vremena dobro. Nadam se. To i doktorica tvrdi. rolleyes

Predala sam zahtjev za putovnicu i dobila slom živaca (zamalo). madburninmad U posljednje 3 godine sam se stvarno načekala na raznim mjestima prikupljajući i vadeći razne dokumente ALI ovo neki dan je bila katastrofa. Čak nisam bila ni ljuta na šalterske službenice, jer to sigurno nije lagan posao (najteže je raditi sa ljudima). I naravno da moraju na pauzu i na wc itd ali organizacija posla im je za qc. Od 3 šaltera više od sat vremena radio je samo jedan, a tek pola sata prije službenog završetka radnog vremena proradila su sva 3. Pa naravno da su gužve, posebno ako pod jednim brojem dođu roditelji sa 2-3 djece (a takvih je bila gomila) pa predaju 3-4 zahtjeva, naravno da su na šalteru 20 min do pola sata. Što se od 3 šaltera ne bi mogao jedan otvoriti samo za te slučajeve ?
Da sam odmah znala da ću doći na red nakon puna 2 sata, mogla sam komotno otići doma i vratiti se.
A ovako sam jedino otišla da Trga (ajde, barem nešto) i obišla sve knjižare u potrazi za monografijom Portugala. Šipak. Nemaju ništa. Morat ću smisliti drugi poklon., jer više ne stignem naručiti preko Amazona.
Ali sam našla krasnu kompilaciju fada, što je mužića jako razveselilo, pa sad svaku večer sjedi u kuhinji , sluša i cvili „a tamo je sad sunce i toplo, a gle kak je tu zima“.
E da, kad sam nakon cijelog tog dana napokon došla doma, kaže on Viti „mama je dobro zabrijala“, a ja ga gledam nono.
„Kak to misliš ? Poslala sam ti poruku da je još 40 brojeva ispred mene“
„Kakvu poruku ? Nisam vidio ? Aaaa, u MUP-u si bila. Zaboravio sam,“ lud(ostao mu je mob u jakni, a jakna u ormaru)
„A kaj si mislio di sam?
„U gradu, tražiš čizme“
„Ma da !“

Čizme sam kupila jučer u CC1, u zadnji tren izgleda, s obzirom na vremenske (ne)prilike. Bez previše traženja, u drugom dućanu u koji sam ušla, druge koje sam probala. Tamno smeđe. Cijena poprilična ali nisam puno o njoj razmišljala, jer zadovoljavaju sve druge uvjete.
Kako sam i u parfumerijama često, primijetila sam novi trend, mnoge daju poklon bonove (npr 10% popusta) na kupovinu u siječnju , koji im je sigurno najlošiji mjesec u godini.


Post je objavljen 17.12.2007. u 09:23 sati.