Školski, lijepo, uredno... Žuti su dobro odradili posao jučer na Gripama. Borik je nagazna mina, srećom, na nju će naići neka druga žrtva. Prošla sezona nije se ponovila, Žuti su dobili 76:59!
Sama utakmica je bila dosta monotona i jednosmjerna. Veće uzbuđenje izostalo je i u trenucima lomljenja utakmice. Borik jednostavno nije imao rješenja za ovu utakmicu, djelovali su podosta izgubljeno, posebno na kraju utakmice. Ne može se reći ni da su naši nešto pusto briljirali, Perić je šutirao 0/7, Ayuso je ponovno dosta forsirao s lošim ishodom, ali iskupio se s par dobrih razigravanja i osvojenih lopti. Mene osobno dojmili su Stipanović, borben kao i uvijek, Rudež koji je sve sigurniji u sebe te Ćosić kojeg sam dosad jako malo gledao i nije tada pokazao svoje igračke kvalitete koje su jučer došle do izražaja. Osobno smatram da su Stipanović i Rudež osovina na kojoj treba dalje graditi ekipu.
Strijelci: Delaš 6, Kedžo 15, Rudež 8, Ćosić 9, Lozančić, Siriščević, Stipanović 5, Gjuroski, Perić, Barkley 7, Ayuso 26, Šoda
SKok: Rudež, Stipanović 6
Asisti: Ayuso 4
Osvojene: Ćosić 4
Blokade: Stipanović 2
Bravo Žuti!
Post je objavljen 29.04.2007. u 12:57 sati.