Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/kira1102

Marketing

„Vaš prijatelj je zadovoljenje vaših potreba. On je vaše polje koje zasijvate s ljubavlju, a žanjete sa zahvalnošću.
Kad se opraštate s prijateljem,ne žalostite se; jer što najviše volite u njemu može biti razgovjetnije kad je odsutan, kao što je planina planinaru razgovjetnija iz doline. I neka vaše najbolje bude za prijatelja. I ako mora upoznati vašu oseku, neka upozna i plimu.
I neka u slatkoći prijateljstva bude smijeha i diobe radosti. Jer, u svježini sitnica srce nalazi svoje jutro i okrepljuje se.“

Po ovom citatu možemo zaključiti da je prijateljstvo zbilja veliko blago koje treba dobro čuvati. No, da li tako može biti među svim ljudima, baš svim? Kad to kažem, prvo mislim na muško- ženska prijateljstva. Mogu li dečko i cura biti prijatelji, dijeliti tajne, biti baš kao da su dvije prijateljice ili dva prijatelja? Da li je moguće da niti jedna strana ne osjeti onu iskricu ljubavi? Ili se ipak iz takvih prijateljstava izrađa ljubav, koje možda i nismo svijesni?
Da li su moguća dugotrajna muško -ženska prijateljstva ili je to početak ljubavi, ili možda neka skrivena ljubav?????????????????????????????????


Post je objavljen 11.04.2007. u 15:07 sati.