Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/playthelife

Marketing

black pants????someone???plizzzz!not??? brrrrrrrrrrrrr

Image Hosted by ImageShack.us

Dobila sam Štafetu.
Al, ne ću ju ovaj put izvršiti.
Sorry, Milica. budem, al ne sad.

Svi ste bar jednom čuli za mažoretkinje (piše se sa O, ne U). Znate, one cure koje bacaju u zrak štapove i plešu? A, jeste li čuli za twirling?
Hm, niste,ha? Možda ste čitali kod Darle, ako niste, evo vam link , pa malo proučite.

5.-8.4.2007. Dom sportova, Zagreb
Europsko natjecanje u twirlingu


Ne znam točno koje je to natjecanje po redu na koje ne idem. Mislim, ne plešem. Nije da nisam imala mogućnost, jesam. Za mir u kući, odustala sam.
Trenerica nam je složila ulogu hostesa. Za to dobivam besplatan ulaz. Mislili ste da bi dobile nekaj para? ha ha ha,dobra fora.
Očito budemo morale paradirati okolo. Molim se da će mi pripasti neka ekipa, iz daleke zemlje europske, sa ne razvijenim osjećajem za ples, što znači, malo nastupa, puno slobodnog vremena za mene.
Ah,jesam neka.....Neću biti izbirljiva.

Sve je bilo super dok nisam čula što trebam obući.
Bijela košulja i crne hlače.
Ok, nije to loša kombinacija, al....
Ja, mala punkerica, darkerica (kak mi neki kažu, haloooo),emo girl (ha ha), osoba kojoj je ormar pun crnih majica....
NEMAM crne hlače. Nikakve.
Kak??? Ne znam. Prokleti traper.
I sad mozgam glavom, gdje naći, posuditi, kupiti.
K vragu.
Neće mi biti dosta sramote sa strancima, koji će me ispitivat o nebulozama, nego ću na sebi imati nečije/nekakve crne hlače, od kojih bu mi još gore.
Ufff.
Nikad ne može sve biti lagano....
A,valjda ću do četvrtka nešto iskemijati....

p.s.ako imate mogućnost, dođite, pogledajte, bodrite naše cure, a i ostale. Uvjerite se što su prave mažoretkinje (iako smo amaterke,kako bi neki rekli, grrrrrrr).


Post je objavljen 30.03.2007. u 20:15 sati.