bok ljudovi...
Išla vam ja jučer na neko natjecanje za školu i skakala sam u vis... preskočila sam 120cm a mogla sam i više samo sam se uplašila one letvice koja me poklopila po nozi (sada imam masnice po nogama),i ja mislila da je gotovo ak to preskočim, kad mene nasta iz tzk prijavi za bacanje kugle.... HELLO!!!!!! KUGLA--> JA I KUGLA SMO DVA RAZLIČITA POJMA, A TA KUGLA JE TEŠKA 3kg PA JA TO NE MOGU NI PODIĆI!! al ajd dobro ići ću!!!
jučer kada sam išla skskati išla je i moja simpa--> dečko je presladak 
( neću vam reći ko je to ), pa uopće nisam mislila na skakanje....katastrofa!!!!!!!
u ponedjeljak ću se tako osramotiti kad budem bacala kuglu, samnom ide i moja jedna frendica Marija koja se tak osramotila na skoku i vis da vam to i ne mogu prepričati!!!!

Inače nisam ja baš neki sportski tip i neam pojma zašto me uvijek šalju na ta natjecanja, a dobro barem ne moram ići u školi taj dan!!!![]()
![]()
zamislite glupava MARE je rekla nasti iz tzk ko mi je simpa i sad me ona stalno zeza za njega, mislim ak svi znaju ne moraju i nastavnici, pogotovo ne ONA!!!! On to već zna ( da mi je simpa ) i ne buni se (ne smije hahahaha)... inače sve je ok!!! pusek
Post je objavljen 21.03.2007. u 10:32 sati.