S početkom u 18:30h, u subotu 24.02. počela je 106. redovna godišnja Skupština DVD-a Zaprešić.
Nakon što je predsjednik otvorio Skupštinu, i nakon što su odabrana radna tijela, pročitana su izvješća: Upravnog odbora, zapovjedništva, blagajnika i nadzornog odbora, i plan za 2007. godinu, u kojem je kao najvažnija stavka stavljeno definiranje poslova oko izgradnje novog vatrogasnog doma.
Svečanosti je prisustvovalo mnogo gostiju iz raznih DVD-a (Laduč, Zdenci, Prigorje, Desno Trebarjevo, Sisak, Bedenec, Zlatar, Bobovec, Strmec, Dubravica, bratsko društvo PGD Obrežje), predsjednika VZZŽ Ptiček Stjepana, zapovjednika VZG Zaprešić Franju Priščana i većinu čelnika Grada, od dogradonačelnika Ivice Blažića i predsjednika Gradskog viječa gosp. Vlade Cvetka, koji je tom prilikom izrazio želju postati počasnim članom DVD-a, i kao poklon je dobio svečano vatrogasno odijelo.
Tijekom službenog dijela zaslužnim članovima su predana odlikovanja i spomenice za dugogodišnji rad. Spomenice 10 godina: Željko Barun, Nenad Regvar, Vilim Sladović, Marin Brebrić, Nikola Ferek i Mario Vnučec, 30 godina: Marijan Polek, i srebrna medalja predsjedniku Nadzornog odbora Mati Vujčiću. Upravni odbor je i ove godine tradicionalno proglasio vatrogaskinju i vatrogasca godine DVD-a Zaprešić, a to su gđica Marina Trčak i Tomislav Cerinski.
Nakon službenog dijela, goste je zabavljao Arena band, u kojem je i naš tajnik Društva, gosp. Krešo Ostreš.
Zamjenik zapovjednika JVP Zaprešić, gosp. Drago Turk
Naša buduća nada u pjevanju... dobro pjeva, ali zbog mikrofonije ju se loše čuje:)
više slika sutra na DVD Zaprešić
Post je objavljen 25.02.2007. u 16:45 sati.