Ej narode!

Danas sam baš nešto happy!
Imam neke napade smijeha!
U školi je bilo odlično. Prvi sat smo imali njemački,profesor me pitao i dobila sam dvije petice...jeeeeeeeee!!!!!!
Drugi sat smo imali tjelesni. Radila sam neku vježbu na gredi i dobila 4...šteta...kada sam radila vagu,slučajno sam pala i zbog toga dobila 4.
Treći i četvrti sat smo imali engleski. Jučer smo pisali test koji je bio........ Gramatika je još kako-tako,ali vokabular... 12 učenika u razredu je dobilo 1 tako da ćemo sljedeći puta pisati diktat. Hvala Bogu pa profesorica nije upisala te jedinice.
Peti i šesti sat smo imali matematiku. Na početku šestog sata sam se smijala s Kasalom i Sanjom...zapravo sam umirala od smijeha i sve su mi suze išle!
I zadnji sat smo imali biologiju.
Kad sam se vratila kući,vidim ja na stolu neku žutu kovertu i piše da je za mene...kad ono meni stigao CD od Dolly!
Poslala mi je novogodišnji nastup sa slikama,nastup na Budvanskom festivalu 2005. godine sa slikama i još neke slike! HVALA DOLLY!!!!!!!! Naravno da ću ih postaviti!
Pozz&pusa

Novogodišnji nastup - "Moja mala"



Budva 2005 - "Za tebe i mene"



Post je objavljen 23.02.2007. u 14:00 sati.