Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/mnkmartinovka

Marketing

REZULTATI 1. KOLO - JUNIORI - PODRUČJE SKUPINE "SJEVER"

SKUPINA "B" 1.KOLO - rezultati

1) Auto Krešo - Petrinjčica 7:4 (3:3)
2) Fotex - Telekom 6:6 (3:2)
3) Martinovka - Orkan 0:4 (0:2)
Elab -- slobodan

TABLICA
1. Orkan 1------------3 boda
2. A. Krešo 1------------3 boda
3. Fotex 1------------ 1 bod
4. Telekom 1------------ 1 bod
5. Petrinjčica 1-----------0 bod
6. Elab 0-----------0 bod
7. Martinovka 1-----------0 bod


SKUPINA "A" 1. KOLO - rezultati

1) Selekcija KMNL - Zagreb Zapad 3:0 (1:0)
2) N. Marof - Petar 8:1 (2:0)
3) Sokoli - A. Lončar 8:1 (4:0)
4) Uspinjača - Zagreb 92 4:8 (1:3)

TABLICA
1. N.Marof 1---------------3 boda
2. Sokoli 1---------------3 boda
3. Zagreb 92 1---------------3 boda
4. Sel. KMNL 1---------------3 boda
5. Zgb. Zapad 1--------------0 boda
6. Uspinjača 1--------------0 boda
7. A. Lončar 1-------------0 boda
8. Petar 1-------------0 boda


Odigrano je prvo kolo s mnogo nepravilnosti a tome su največi krivci pojedini klubovi a uz njih i povjerenici na čelu s koordinatorom HNS-a, nepravilnostima pridružili su se pojedini delegati i suci. Ispada da to natjecanje mladeži je "nužno zlo" klubovima.Najgora stvar je ta što nepravilnosti rade i prvoligaši i drugoligaši (čast iznimkama). Telefonski se odobrava nastup igračima koji nemaju pravo nastupa i to od onih dužnosnika koji bi trebali štititi zakonitost natjecanja i stvorio se novi termin :" PRAVO NASTUPA IMAJU IGRAČI KOJI SU U TOKU REGISTRACIJE", ma molim VAS lijepo koji su to igrači (imaju li manje ili više godina od dozvoljenog,kako ga prepoznati,dali ima lječnički pregled ili specijalistički ,dali ima uopče pravo nastupa itd.) . Šta reči o terenima (u dvoranama) za igru koji nemaju dozvoljene dimenzije i oznake kao i naprave.Dolazak na utakmicu s manjim brojem igrača (minimum prije utakmice 8 igrača ) i nastupati.Pojedini klubovi niti nemaju dovoljan broj igrača registriranih da mogu nastupiti (pogledaj" COMET" HNS-a).Što se tiče opreme igrača igranje bez "štucni" i kostobrana. Ima još toga ali mislimo da je i to dosta i da se svi moramo ZAMISLITI a naročito gospoda M. Lenard , S. Krsnik i M. Dobrović.Ispada da klubovi koji su se pripremili za prvenstvo onako kako nalažu propisi HNS-a su " BE...." Jer i pojedini funkcioneri klubova uvjeravaju djelatnike SAVEZA Županija da je to tako odlučeno na nivou HNS-a i neka obavjeste klubove , delegate i suce tj. neka to i to potvrde (TAKOVE LAŽI) a oni i to urade. Svašta se događa kod nas.
Molimo da KOORDINATOR NATJECANJA MLADEŽI HNS-a gospodin Marijan Lenard zatraži od HNS-a da donese ODLUKU o taksama za suce i delegate na utakmicama mladeži (juniori i kadeti ) za sve "SKUPINE" (ista taksa za sve unutar HNS-a) i o tome obavjesti klubove.
Molimo povjerenika natjecanja gospodina Silvija Krsnika da u GLASNIK mladeži kod rezultata napiše i sve ostalo (sastave momčadi,strijelce, suce , trenere, delegata itd.) kako bi imali mladi igrači za svoju arhivu ali i za "malo hvale"pred prijateljima i rodbini.

Post je objavljen 08.02.2007. u 14:21 sati.