Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/imjinxed

Marketing

moja velika ljubav

Ne, ne ovaj put ne govorim o mom Dečku nego o mom mobiteluwink.

Slibe.com - Free Image Picture Photo Hosting Service - Click to enlarge

Ovaj crni imam ja, a bijeli takav ima Dečko. Baš mi je super ovaj mobitel, inače nisam ga bila vidjela dok ga Dragi nije dobio za rođendan prije nešto više od 2. godine, onda se meni užasno svidio a kako je meni rođendan mjesec dana poslje njegovog, takav sam i ja dobila za rođendan.
Na početku mi je bilo malo glupo što imamo iste mobitele a sad mi je sasvim ok. Bio je jako skup, a ja sam oduvijek patila na mobitele. Neke cure pate na cipele, dizajnersku odjeću, ali ja ne, mobiteli i tenisice;). Dobro volim i ja odjeću, pitajte mom Dečka;) , ali definitivno bi prije dala nekoliko tisuća na mobitel nego na jednu krpicu, koja će se nositi samo par mjeseci, ili možda na neku torbicu, ma nikad..

Prije ovog mobitela sam imala; hm, prvi je bio sagem moja cigla, kojeg sam dobila za krizmu od babe i dede, onda sam se zaljubila u sony ericsson t10 ili tako nešto, na preklop, ali je bio kričavo rozi. Jednom kada mi je dosadila njegova boja pokušala sam ga izbijeliti sa acetonom, ne moram ni naglašavati kako je to bilo neuspješno.. Poslje sam imala onu famoznu nokiu 3310, i super mi je bila. Onda sam imala onu nokiu skliznu, onu koja je prva imala fotić. Bila je ogromna ali je to bio možda najbolji mob kojeg sam imala. Neslavno je završila ta jadna nokia. Išli smo u lunapark, bio je kod buraza i pao je dolje sa 30 metara visine.. Samo je napuklo staklo na displey-u ali je malo štekao. Dala sam ga bratiću. Poslje je bila nokia ona igračkica, ona sa kružnim tipkama. Bila je fora, ali kupila sam ju na crno, i u njoj su bile još slike i poruke prijašnjeg vlasnika, ali na njemačkom fala Bogu.. Ali nije mi bilo svejedno.. Taj mobitel je netragom nestao, baš mi je žao zbog toga. Poslje sam imala samsung e700, ali nisam baš ljubiteljica samsunga. I sad imam ovog ljubimca. Ali bi trebala naglasiti da sam ja prava šeprtlja, mobitel mi stalno ispada, a ne moram ni naglašavati da nema gumenu masku. Stražnji dio maske stalno otpada, povremeno se gasi, ali ma volim gakiss..
Razmišljam o novoj masci, sviđa mi se ova..
Slibe.com - Free Image Picture Photo Hosting Service - Click to enlarge

A dobro bi mi došlo i ovo..
Slibe.com - Free Image Picture Photo Hosting Service - Click to enlarge

Gledala sam masku kad sam ga kupila, ali tada je bila 270 kuna što je previše. Možda su sada jeftinije nisam davno gledala. Ovo je najduže da imam neki mobitel. Ima dosta novih mobitela koji me privlače, ali niti nemam para a ni novi mi ne treba. Ovaj mi je sasvim dobar. A i muči me što su mi sve poruke na mobitelu pa bi mi bilo žao da izgubim toliko uspomena.. Da, da, ja sam frik za poruke, imam ih oko 300. Najviše sam ih imala na 1. nokiji, negdje oko1000, ali se mobitel jedva pokretao.
Inače su mi nokije najbolje, sviđaju mi se i neki modeli samsunga ali ostajem vjerna nokiji. Najviše mi se sviđaju funkcije na nokiji, na mojoj čak ima mogućnost pisanja bloga, dodatna memorijska, odličan fotić, kamera. A i najviše sam navikla na izbornik u nokiji i kako izgledaju poruke. Sviđa mi se što su dizajni nokije netipični i rekla bi nekomercijalni. Ne volim šminkerske mobitele, nego one koji više izgledaju futuristički, ciglasti.. Ja volim velike mobitele. Imam tako odličnih novih modela, samo danas svi mobiteli koji dolaze a meni se sviđaju koštaju kojih 5 tisuća pa na dalje, a to mi je stvarno puno.. Nadam se da će ovaj mob još dugo izdržati.
Dakle, na što bi vi dali više para? Koje su vaše opsesije?

Samo da napišem da sam prošla engleski ali još ne znam ocijenu, ali nije ni bitno. Danas sam pisala hrvatski ali nisam sigurna da ću proći. U ponedjeljak me čeka užasno puno toga na faksu. Trebala bi imati tri ispita ali neću izaći na sve. I da, ono najbitnije, sutra ću se napokon vidjeti sa Dečkom!!! jeeej.. Pusa.

Post je objavljen 02.02.2007. u 22:45 sati.