« NAPREDAK OSIGURAO ULAZAK U POLUFINALE «

BRČACI SU PRUŽILI JAČI OTPOR SAMO U PRVOM SETU.
Nakon prvog Ľ finalnog susreta između Brčko Jedinstva i Napretka, sa sigurnošću se može tvrditi da su odbojkaši iz Odžaka jednom nogom u polufinalu kupa BiH. Gostima je bilo dovoljno svega 70 minuta da zabilježe uvjerljivu i zasluženu pobjedu od 3:0, u setovima
24:26; 18:25 i 17:25. Rezultatska neizvjesnost bila je prisutna samo u prvom setu, ali i tada su igrači Napretka stalno bili u vodstvu. U nastavku igre uraganskim naletima Odžačani su potpuno pregazili sastav Jedinstva i nisu dozvolili domaćinima da se razmahnu. U redovima
Napretka, Jazvić, Jurić i Aganović bili su nezaustavljivi, a ostatak momčadi dao je veliki doprinos sjajnoj igri Odžačana. Trener Pero Stanić koristio je svega sedam igrača, čuvajući ostale za težak susret sa Modriča Optimom u subotu.
« Od svojih igrača sam tražio da od početka krenu silovito jer nisam želio da domaćini dođu do svoje igre. Prethodni susret u kojem su Brčaci poveli sa 2:0, bio je dobra pouka za nas, stoga smo od prve minute pokazali da smo jači i zreliji. Moram posebno istaknuti ogromnu podršku navijača i zahvaliti za korektno navijanje».- rekao je Pero Stanić trener Napretka.
Brčanskom dvoranom odjekivale su sirene i bubnjevi navijačke skupine Uragan iz Odžaka koji redovite prate momčad na svim gostovanjima. Orila se pjesma i uzvici «Kup je naš» uz poruku da će u subotu sportska dvorana u Modriči biti pretijesna za sve poklonike odbojke u Posavini. Uostalom, sastaju se dvije nabolje momčadi u ligi, gdje trenutno vodi Napredak, sa tri boda prednosti ispred Drine i Modriče.
Marko Mišković
Post je objavljen 07.12.2006. u 21:08 sati.