Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/kickboxing333

Marketing

Europsko prvenstvo - rezultati treŠeg dana

Rusi, Srbi, Bugari ...


Europsko prvenstvo u×ivo - klikni



No - Fighter 1 (red) - Fighter 2 (blue) - Points - Win types:

Low Kick women - 48 kg, 1/2 Final
1 - ZELJANA PITESA (CRO) - EKATERINA VERZHBITSKAYA (RUS) - 0:3 - (P)
2 - CARLESCU CORINA (ROM) - SVETLANA ANANYEVA (RUS) - 0:3 - (P)

Low Kick women - 52 kg, 1/2 Final
3 - EVA OTT (HUN) - MARIA KRIVOSHAPKINA (RUS) - 1:2 - (P)
4 - VIRA MAKRESOVA (UKR) - EKATERINA DUMBRAVA (RUS) - 0:3 - (P)

Low Kick men - 86 kg, 1/2 Final
5 - STIPE STIPETIC (CRO) - SLAVOV DILIAN (BUL) - (KO)
6 - KIRILL IVANOV (RUS) - VLADIMIR DJORDJEVIC (SRB) - 2:1 - (P)

Low Kick women - 70 kg, 1/2 Final
7 - SVETLANA KULAKOVA (RUS) - NATASA IVETIC (SRB) - (red by KO)
8 - OLIVERA MILANOVIC (SRB) - ELENA KONDRATYEVA (RUS) - 1:2 - (P)

Low Kick women - 60 kg, 1/2 Final
9 - MILIJANKA CENIC (SRB) - OLGA ZYK (RUS) - 2:1 - (P)
10 - BARBARA PLAZZOLI (ITA) - FATIMA BOKOVA (RUS) - 2:1 - (P)

Low Kick men - 51 kg, 1/2 Final
11 - NIJAT HUSEYNOV (AZE) - RASIM ALITI (MAC) - 3:0 - (P)
12 - ALEKSANDROV ALEXANDAR (BUL) - KLIMENI AFANASIEV (RUS) - 3:0 - (P)

Low Kick men - 54 kg, 1/2 Final
13 - EMIL KARIMOV (AZE) - MOKHMAD BETMIRZAEV (RUS) - 3:0 - (P)
14 - VASILEV JORDAN (BUL) - BOBAN MARINKOVIC (SRB) - 3:0 - (P)

Low Kick men - 57 kg, 1/2 Final
15 - MILOS ANIC (SRB) - GABOR KISS (HUN) - 3:0 - (P)
16 - ZURAB FAROYAN (RUS) - MARIUSZ CIESLINSKI (POL) - 2:1 - (P)

Low Kick men - 60 kg, 1/2 Final
17 - GRIGORY GOROKHOV (RUS) - DZIANIS TSELITSA (BLR) - 0:3 - (P)
18 - ALIKHAN CHUMAEV (RUS) - EDUARD MAMMADOV (AZE) - 0:3 - (P)

Low Kick men - 63,5 kg, 1/2 Final
19 - ARTUR MAGADOV (RUS) - GLEB BOZKO (EST) - 3:0 - (P)
20 - KURBAN AKAEV (RUS) - AYOUB SAIDI (DEN) - 0:3 - (P)

Low Kick men - 67 kg, 1/2 Final
21 - NIKOLAY SHTAKHANOV (RUS) - IANKOV VENELIN (BUL) - 3:0 - (P)
22 - EVGENY GRECHISHKIN (RUS) - LALLEMAND MICKAEL (FRA) - (red by KO)

Low Kick men - 71 kg, 1/2 Final
23 - MILAN DRAGOJLOVIC (SRB) - MILLET LUDOVIC (FRA) - 2:1 - (P)
24 - KONSTANTIN SBYTOV (RUS) - MICHAL GLOGOWSKI (POL) - 3:0 - (P)

Low Kick men - 81 kg, 1/1 Final
25 - NENAD PAGONIS (SRB) - DRAZENKO NINIC (BIH) - 2:1 - (P)

Low Kick men - 91 kg, 1/1 Final
26 - DMITRY ANTONENKO (RUS) - DEJAN MILOSAVLJEVIC (SRB) - 2:1 - (P)

Low Kick men - 75 kg, 1/2 Final
27 - IBRAGIM TAMAZAEV (RUS) - LESZEK KOLTUN (POL) - 3:0 - (P)
28 - ANGELOV STELIAN (BUL) - DRAGAN MICIC (SRB) - 1:2 - (P)

Low Kick women + 70 kg, 1/1 Final
29 - NATALIJA SIMAC (CRO) - DANIELA LAZAREVSKA (MAC) - 2:1 - (P)

Low Kick men + 91 kg, 1/2 Final
30 - JAN ANTOSKA (SLK) - KAFIZ BAHSHALIYEV (AZE) - 1:2 - (P)
31 - GORAN RADONJIC (MNE) - DRAGAN JOVANOVIC (SRB) - 1:2 - (P)

Low Kick women - 56 kg, 1/2 Final
32 - ARSALANE AHLAM (FRA) - MARYNA BATSMAN (UKR) - 1:2 - (P)
33 - MILENA DINCIC (SRB) - LIDIA ANDREEVA (RUS) - 2:1 - (P)

Low Kick women - 65 kg, 1/2 Final
34 - JELENA JURIC (SRB) - VERA AVDEEVA (RUS) - (KO)
35 - MAJA DJUKANOVIC (SRB) - MIMMA MANDOLINI (ITA) - 0:3 - (P)

Low Kick men - 81 kg, 1/2 Final
36 - TEPPO LAINE (FIN) - NENAD PAGONIS (SRB) - 1:2 - (P)
37 - RAIL RAJABOV (AZE) - DRAZENKO NINIC (BIH) - 1:2 - (P)

Low Kick men - 91 kg, 1/2 Final
38 - DMITRY ANTONENKO (RUS) - SASA CIROVIC (SRB) - 3:0 - (P)
39 - IVAN STANIC (CRO) - DEJAN MILOSAVLJEVIC (SRB) - 0:3 - (P)

Thai Kickboxing men - 91 kg, 1/2 Final
40 - ALEXEY SHEVTSOV (RUS) - PENDJUROV KIRIL (BUL) - 1:2 - (P)
41 - ATANAS STOJKOVSKI (MAC) - IGOR JURKOVIC (CRO) - (red by W.O)

Thai Kickboxing men - 71 kg, 1/2 Final
42 - ILE RISTESKI (MAC) - RIZVAN ISAEV (RUS) - 1:2 - (P)
43 - MILOS MIHALJEVIC (SRB) - DENIS DIKUSAR (RUS) - (blue by KO)

Thai Kickboxing men - 75 kg, 1/2 Final
44 - YURY HARBACHOV (BLR) - MEZATNI KAMEL (FRA) - 2:1 - (P)
45 - ALEKSANDRE STAJKOVSKI (MAC) - MIKHAIL CHALYKH (RUS) - (blue by KO)

Thai Kickboxing men - 57 kg, 1/2 Final
46 - RAMIL NOVRUZOV (BLR) - ALEKSANDAR GOGIC (SRB) - 0:3 - (P)
47 - RUBEN ALMEIDA (POR) - ILYA MORDVINOV (RUS) - 2:1 - (P)

Thai Kickboxing men - 60 kg, 1/2 Final
48 - ALEKSANDAR JANKOVIC (SRB) - PASHIK TATOYAN (RUS) - 0:3 - (P)
49 - GOR SHAVELYAN (RUS) - BAHTIYAR ISKANDERZADE (AZE) - 0:3 - (P)

Thai Kickboxing men - 63,5 kg, 1/2 Final
50 - STANISLAV USHAKOV (RUS) - YURY ZHVKOVSKI (BLR) - 0:3 - (P)
51 - SERGEY SOLOMENNOKOV (RUS) - MICHELE IEZZI (ITA) - (red by KO)

Thai Kickboxing men - 67 kg, 1/2 Final
52 - VITLAY HURKOV (BLR) - MIKHAIL MISHIN (RUS) - 3:0 - (P)
53 - NEBOJSA DENIC (SRB) - NIKOLAY BUBNOV (RUS) - 0:3 - (P)

Thai Kickboxing men - 81 kg, 1/2 Final
54 - ARPAD FORGON (HUN) - DAMIANOV IVAN (BUL) - 1:2 - (P)
55 - DMYTRO KIRPAN (UKR) - DZIANIS HANCHARONAK (BLR) - 1:2 - (P)

Thai Kickboxing men - 86 kg, 1/2 Final
56 - MAXIM VINOGRADOV (RUS) - ZAUR ALEKPEROV (AZE) - 3:0 - (P)
57 - SIARHEI KRAUCHANKA (BLR) - STAUBMANN ALI (AUT) - 1:2 - (P)

Thai Kickboxing men + 91 kg, 1/2 Final
58 - MLADEN BOZIC (SRB) - ALIAKSEI KUDZIN (BLR) - (KO)
59 - VALENTINO VENTURINI (CRO) - MIRKO VLAHOVIC (MNE) - 3:0 - (P)

Thai Kickboxing men - 91 kg, 1/1 Final
60 - PENDJUROV KIRIL (BUL) - ATANAS STOJKOVSKI (MAC) - (red by KO)

Thai Kickboxing men - 71 kg, 1/1 Final
61 - RIZVAN ISAEV (RUS) - DENIS DIKUSAR (RUS) - 0:3 - (P)

Thai Kickboxing men - 75 kg, 1/1 Final
62 - YURY HARBACHOV (BLR) - MIKHAIL CHALYKH (RUS) - 3:0 - (P)

Light Contact women - 55 kg, 1/2 Final
63 - ZANETA CIESLA (POL) - ROXANA LASAK (FRA) - 3:0 - (P)
64 - ANDRIANA TRICOCI (ITA) - MARIA KUSHTANOVA (RUS) - 0:3 - (P)

Light Contact women - 60 kg, 1/2 Final
65 - JULIE MC HALE (IRL) - MARIA ANTONIETTA LOVICU (ITA) - 3:0 - (P)
66 - TAMARA RADKOVIC (SLO) - KATARINA ILICIC (CRO) - 1:2 - (P)

Light Contact women - 65 kg, 1/2 Final
67 - SABINA SEHIC (SLO) - MARTA FENYVESI (HUN) - 0:3 - (P)
68 - TRIMMEL NICOLE (AUT) - KATARZYNA FURMANIAK (POL) - 0:3 - (P)

Light Contact women - 70 kg, 1/2 Final
69 - ANNALISA GHILARDI (ITA) - LARYSA BREZENKO (UKR) - 0:3 - (P)
70 - KATE KEARNEY (GBR) - IVETT PRUZSINSKY (HUN) - 0:3 - (P)

Light Contact women - 50 kg, 1/2 Final
71 - ALEXANDRA KIBANOVA (RUS) - ZAABOULA FATIMA (FRA) - 1:2 - (P)
72 - THERESE GUNNARSSON (SWE) - REKA KREMPF (HUN) - 0:3 - (P)

Light Contact women +70 kg, 1/2 Final
73 - PAULINA BIEC (POL) - SCHNELL SABINE (GER) - 3:0 - (P)
74 - ZELIHA DOGRUG▄NES (TUR) - OXANA KINAKH (RUS) - 0:3 - (P)

Light Contact men - 57 kg, 1/2 Final
75 - DEZSO DEBRECZENI (HUN) - ARTUR NOVIKOV (RUS) - (red by DISQ)
76 - SABY FABIEN (FRA) - MAXIM AYSIN (RUS) - 0:3 - (P)

Light Contact men - 63 kg, 1/2 Final
77 - MIKHAIL GERASIMOV (RUS) - BACHA KAMEL (FRA) - 3:0 - (P)
78 - STANISLAV PETROV (RUS) - KOSTYANTYN DEMORETSKYY (UKR) - 1:2 - (P)

Light Contact men - 69 kg, 1/2 Final
79 - JURAJ HOPPAN (SLK) - DANIR YUSUPOV (RUS) - 0:3 - (P)
80 - ZSOLT NAGY (HUN) - PRZEMYSLAW ZIEMNICKI (POL) - 1:2 - (P)

Light Contact men - 74 kg, 1/2 Final
81 - TOBY BEMULLER (IRL) - ATTILA OLASZ (HUN) - 3:0 - (P)
82 - ARTEM NOSKOV (UKR) - SERGEY FARETOV (RUS) - 1:2 - (P)

Light Contact men - 79 kg, 1/2 Final
83 - TOUZEAU CHRISTOPHE (FRA) - B▄CKER STEFAN (GER) - 1:2 - (P)
84 - SUSSITZ BERNHARD (AUT) - ZOLTAN DANCSO (HUN) - 1:2 - (P)

Light Contact men - 84 kg, 1/2 Final
85 - MURAT PUKHAEV (RUS) - GERDENITSCH RAINER (AUT) - 3:0 - (P)
86 - DAVID NAGODE (SLO) - DUANE REID (GBR) - 0:3 - (P)

Light Contact men - 89 kg, 1/2 Final
87 - BERISLAV BUDISCAK (CRO) - MATTIA BEZZON (ITA) - 0:3 - (P)
88 - ARTEM VASYLENKO (UKR) - GAVIN WILLIAMSON (GBR) - 0:3 - (P)

Light Contact men - 94 kg, 1/2 Final
89 - EMIN PANYAN (RUS) - NURCHI GIOVANNI (GER) - 1:2 - (P)
90 - MIKAEL B─CKSTRÍM (SWE) - TIBOR WAPPEL (HUN) - (red by DISQ)

Light Contact men +94 kg, 1/2 Final
91 - GEHRT MERLIN (GER) - KONSTANTIN KULESHOV (RUS) - 2:1 - (P)
92 - CRISTIAN LUBRANO (ITA) - MICHAL WSZELAK (POL) - 0:3 - (P)

Light Contact men - 79 kg, 1/1 Final
93 - B▄CKER STEFAN (GER) - ZOLTAN DANCSO (HUN) - 2:1 - (P)

Light Contact women - 50 kg, 1/1 Final
94 - ZAABOULA FATIMA (FRA) - REKA KREMPF (HUN) - 2:1 - (P)

Light Contact men - 74 kg, 1/1 Final
95 - TOBY BEMULLER (IRL) - SERGEY FARETOV (RUS) - 2:1 - (P)

Eto.





Post je objavljen 26.11.2006. u 13:21 sati.