Kako čovjek da ne bude ogorčen i isfrustriran kad za jebeni loto mora izdvojiti 20 kuna. Iznenadio sam se kao da me netko lopatom klepnuo po glavi (ko što je Norman u Psihu opizdio babu po glavi) kad mi je lik rekao da kombinacija košta dvije kune (zadnji put sam odigrao prije dva mjeseca tako da nisam baš u toku).
Lihvari prokleti.
Više se ne mogu nadati da ću jednog dana postati bogat i po cijele dane blejati u plafon dok mi pedikerke rašpaju nokte, a sluge mašu palmom nad glavom i tjeraju stjenice (neki me kurac izgrizao preko noći).
Jebem ti državnu lutriju.
I kakav je to Jack pot od 2 milijuna kuna?
Kaj ja mogu kupiti za te novce? Jedan stan, auto, nešto namještaja i na čemu sam opet? Na kurcu. Opet moram raditi, a to mi se ne da.
Ja bih drkao po cijele dane i pisao poeziju o surovosti života. I hranio se u restoranima.
I putovao i pisao putopise i razveseljavao blogere kad već ne mogu izdavače.
Dvadeset kuna izdvojiti za šansu u omjeru 1:13500000 da postaneš «bogat». Jebo te at.
Zašto više nema Ata strašnomlata i Zekoslava mrkve?
Zato jer su to huškački crtići i ne smiju se prikazivati djeci da se ova jednog dana ne odluče svrgnuti demokratsku vlast u Hrvatskoj.
Jebem ti japanske glupe crtiće da ti jebem.
A gdje je Gustav, jebem im uredničku politiku? Zašto njega ne prikazuju?
Zato jer je to komunistički crtić i predstavlja prijetnju poretku.
Jebo te poredak.
Jebo te kvadrat stana od 2000 eura, da te jebo.
Da godinu dana stavljam na stranu cijelu plaću imao bih za cijelih dva i pol kvadrata stana. Dakle, da godinu dana jedem govna i pasem livadu mogao bih komotno u svoj novi stan smjestiti jedan madrac dva puta jedan i noćni ormarić s noćnom lampom da mogu čitati Bibliju.
A gdje su Pončo i Toro, dvije glupe žabe?
Na dnu močvare.
Bacilo ih zbog komunističke prijetnje demokratskom poretku.
Pizda mu materina.
Komu?
Koje je uopće značenje «pizde materine»? Gdje je glagol? Koja je namjera te psovke osim što se spominje vagina roditelja?
Isuse kak sam ja vulgaran i prost. Idem si izbrijati jaja i staviti u škripac.
Post je objavljen 23.09.2006. u 16:37 sati.