Scena 1.
Sjeda lik u tramvaj nakon što je odgledao cijeli plotun vatrometa pokraj bivšeg hotela Esplanade iščekujući da će barem jedna raketa zabiti se u krov i zapaliti to zdanje (ništa osobno, tek zbog spektakularnosti događaja).
U tramvaju dva pekija s dredovima i jedna debela muška mrcina te ofucani komad s tragovima ženstvenosti ispod nokta koji u naletu ljubavnih vibracija na bombonu,
junaka ovog filma ispituje što da napravi s mobitelom koji joj je pao u vodu.
«Jel imaš iskustva s potopljenim mobitelom?»
«A mi se znamo od nekud?», ljutito upita junak
«Ne»
«Onda odjebi!», kaže junak, u stvari pomisli kako bi takav dijalog bio ugodan njegovom oku, a u stvarnosti naveliko raspreda priču o pogibiji njegovih triju mobitela.
Ako mislite da ga je pozvala u stan da mu se jebačinom zahvali na savjetu, u krivu ste.
Scena 2.
Kruži junak oko frizeraja gdje se održava spektakularni partij i čeka da se prostor ugodno popuni kako bi izbjegao blentavost susreta s ljudima koje nikada nije vidio, a o njima znade samo toliko koliko je pročitao na blogu, ako uopće i je. On rijetko čita tuđe blogove jer uči unatrag Talmud na pamet.
Prošeće jednom uokolo, upozna nove ulice, sokake, mrtvu mačku, nagaženo govno, ljubavnike prije fajta, policajca bez knjige o vicevima na njihov račun i još poneku karikaturu.
Prošeće drugi puta.
Pa treći.
I četvrti smogne hrabrosti i ulijeće u jazbinu blogerskih zvijeri. On ne poznaje velikog Mangu i ispituje ljude ta gdje je organizator, bos, Manga. Oni ga blijedo gledaju, ali se nađe netko rumen i pokaže mu.
Predstavi se junak, sjede bez srama za stol i bleji ko ovca kad je upitate za Keplerove jednadžbe.
Scena 3.
Junak je popio peterac crne velebitske družice degenije, razvezao se i sere li ga sere, pa se premjesti drugom društvu i sere li ga sere pa se premjesti k neizbježno ugodnom ženskom društvu i sere li ga sere pa mu svakave primisli dolaze u obje glave, ali je toliko priseban da to ne pokazuje već sere.
Žensko je društvo zaista ugodno i bujno i dobar materijal za scenarij koji će u glavi razvijate nešto kasnije, kad na k. stavi čarapu. Jednostavnije je no držati wc papir u pripravnosti.
Scena 4.
Scena 5.
Scena 6.
Scena 7.
Pijan jede usoljene inćune psujući im boga morskog jer su mu sjebali robu u ruksaku.
Ako se pitate gdje je fajt mogu vam samo reći da ovaj junak nikada nije dobio po pički, ako se ne računa čizma u glavu nakon što je s leđa dobio šaku u glavu prije kojih desetak godina.
Post je objavljen 17.09.2006. u 15:08 sati.