Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/laktec

Marketing

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - MARIJA GORICA

Odakle početi...

Bio je to jedan vruć i sparan dan, a naše mlade nade s nestrpljenjem su iščekivali dolazak busa kojim će otputovati na svoje prvo veliko natjecanje.

Naravno, ne možemo reći da mi već iskusni vatrogasci nismo bili nestrpljivi i uzbuđeni!
Okupili smo se oko 11:15 ispred vatrogasnog doma, a iščekivanje busa trajalo je čitavu vječnost!
Stalno su postavljali pitanja «gdje je bus?», «kaj su nas zaboravili?»blabla,…. A kad su napokon ugledali bus nastalo je opće veselje.nut I napokon smo se ukrcali u bus i krenuli put našeg cilja. Sat vremena provedenih u busu bilo je prožeto veselim dječjim smijehomsmijeh i napetošću, te iščekivanjem cilja!

A kad tada, stigli mi u Mariju Goricu! Uzbuđenje i napetost moglo se vidjeti na licima mladih nada, kao i na licima voditelja!

Image Hosted by ImageShack.us

Iskrcavanje iz busa i nalaženje mjesta, te stalno ispitivanje «kad ćemo mi vježbati», moramo priznati da smo se i mi polako počeli živcirati.puknucu

I konačno je došao taj sat. Skupili smo klince i krenuli na teren. Čak je i voditeljica imala veću tremu nego sami klinci.

Image Hosted by ImageShack.us

Fotić je bio spreman, prve slike su bile napravljene i natjecanje je počelo.
Bili su odlični. Vježba je završila sa 15,7 sek, još samo štafeta i gotovo!

Image Hosted by ImageShack.us

Na kraju kad se sve zbrojilo i oduzelo zauzeli su odlično 25. mjesto u muškoj konkurenciji. thumbup Moramo naravno napomenuti da se naša muška ekipa sastoji od 7 djevojčica i 2 dječaka. I obavezno treba spomenuti da je naša ekipa klinaca i klinceza bila najmlađa ekipa na natjecanju. Zato samo jako ponosni, a kroz koju godinu tko zna,…

Nisu bili razočarani, bili su zadovoljni jer su shvatili da imaju našu potporu bez obzira na rezultat i to ih je dodatno oraspoložilo. Jer smo im stalno govorili da nije važno pobijediti, važno je sudjelovati. To je moto nas velikih, i pokušavamo to usaditi i našim mališanima.

Image Hosted by ImageShack.us

A na povratku prema našem predivnom Laktecu, ostali smo iznenađeni. Pjevali su iz sveg glasa, zezali se i imali osmjeh pobjednika na licu, i u tom trenu smo zaboravili sve ono živciranje i sva ona nepotrebna pitanja koja su nam postavljali. Bili su sretni i zadovoljni, a to je bila njihova nagrada nama, iako nisu bili svjesni da su nas nagradili.

A naravno, ne smijemo zaboraviti spomenuti…
Naši dragi nam prijatelji i susjedi iz DVD-a Andrilovec odnijeli su 1. mjesto u muškoj konkurenciji, BRAVO!thumbup

Image Hosted by ImageShack.us


Također čestitamo i curama iz DVD-a Sveti Ivan Zelina koje su odnijele 3. mjesto. BRAVO!thumbup

I tako završilo je još jedno natjecanje, napornije od svih ostalih, ali nema veze, glavno da su klinici i klinceze zadovoljni!
I za kraj jedna zajednička slikica...

Image Hosted by ImageShack.us

Pozdrav svima! Čestitke na rezultatima, kakvi god da oni bili!

Pusica od Ivane i Dijane!kiss
Cmokić!




Post je objavljen 10.09.2006. u 12:57 sati.