Znam znam…ali ne morate bit toliko euforični i oduševljeni kad vidite moj post iako ga tako željno iščekujete već danima!!..ne ne u redu je..
mislim da bi ovaj početak mogla posudit onoj seksi Lani za post!
Samo se šalim jer nemam ništa pametnije za pisat.. diana organizira kopiku pa se za to obratite njoj, a stanković izlaske petkom i vikendom iako ne znam koliko ih je dosad već uspio i ostvarit, tj. realizirat, tako da sve u svemu ja nisam upućena u ništa! Evo jedino znam da se vratila Diana i jučer Majica, ali ništa više od toga. Primjetila sam da svi nekako žale za morem osim Marine i mene…ne znam šta vam je pa nije tamo tako savršeno..SAVRŠENO JE JEDINO U AUSTRALIJI!!!!!
![]()


E kad se vratim iz Australije jednog lijepog i sunčanog dana onda ću vam napisat jedan pošteni ogromni prekrasni post sa slikama tog raja…ali do tada se zadovoljite ovim bednikom!!
Ja idem sad prat kosu, a vi se bacite na komentiranje!!!
Pozzzzzz svima (vodim evidenciju vaših komentara..pazite se!!) 


by: dora 

p.s. ivona šta znači da se sa mnom nešto događa?? hočeš da stvarno objavim tvoju javnu tajnu da si ta shakira u spotu stvarno ti?? 

Post je objavljen 18.08.2006. u 10:27 sati.