Eto me opet u Zagrebu!!
Trebalo mi je malo odmora, malo odmaka od svih ljudi odavde… Sad sam napunila baterije, premda bi bilo lijepo da sam mogla ostati još barem tjedan dana! Ali, dobro je i ovako. Upoznala sam jednog predivnog dečka! 

Zgodan, visok, crn… jest da puši, ali se u zadnje vrijeme palim na dečke s cigarom u ruci. Zove se Marko. Btw, cijelo mi je ovo ljeto u znaku imena Marko!! I kaj je najbolje, također živi u Zagrebu! Zapravo ga ja na neki način znam i od prije, ali to je duga priča..možda kojom drugom zgodom. I tako.. vidjet ću što će biti od svega toga..ima vremena, nisam toliko očajna da skačem na svakog slobodnog tipa kojeg upoznam!
A bogami ima i takvih cura, i to puno.. sad, dal to rade zato što jednostavno ne funkcioniraju same ili same sebi dokazuju nešto tako, stvarno nemam pojma. Ja nemam takvih problema. Jest da sam jučer navečer toliko željela muški zagrljaj, poljubac i riječi ''Volim te'', ali..
Strpit ću se još malo.
Nda.. idem sad. Hitno mi treba kava!
pozdrav

Post je objavljen 10.08.2006. u 15:40 sati.