Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/r10

Marketing

Zaljubljeni Ronaldinho...

Francuski foto model Alexandra Paressant je po svemu sudeći bacila Ronaldinha u sedmo nebo.
- Alexandra i ja se volimo i želimo zauvijek ostati skupa - jasno i glasno je izrazio svoju ljubav Ronaldinho u emisiji "Fanatstico" brazilske TV postaje Globo.
Alexandra je pak nešto pribranija od svog ljubavnika.
- Normalno je da nakon pet mjeseci naše veze Ronnie otvoreno priča o ljubavi. Malo je stidljiv ali to upravo volim kod njega - kaže ona.
Par se trenutačno odmara u Porto Alegreu, rodnom gradu Ronaldinha, a Alexandra je oduševljena, prenosi Pincom.info.
- Ovdje se najbolje možeš opustiti. Kupili smo jedan crveni Ferrari 599 GTB, jurimo kroz Brazil, uživamo u odmoru.
Alexandra kaže da im je omiljena zabava dugo spavati i maziti se u krevetu. A tu i tamo odu na piće s Ronaldom i njegovom Raicom, te Adrianom.
O tome kako je ljubiti momka s onakvim zubima, Alexandra kaže.
- Ronnie je super, ljubi kao car! Djetinjasto je pričati kako tu može biti problema. Osim toga, ima vrhunsko tijelo i simpatičniji je od Zidanea!
Cura napominje kako njoj Ronaldinhov novac nije važan - i sama ima dovoljno novca, a o planovima za budućnost kaže kako prvo na red dolazi preseljenje kod svog dragoga u Barcelonu, u listopadu, a kasnije će već nešto smisliti..

IZVOR: 24sata

Post je objavljen 21.07.2006. u 13:18 sati.