helo..
..moj tata zaboravio i nije isključio internet,tak da me evo opet.
..danas imam puno obveza...kao prvo maloprije sam iz škole došla, pa idem na informatiku za sat vremena, pa poslije informatike ostajem na probi za nastup, pa u 7h dodjela nagrada i dobila sam pozivnicu...jer sam bila na županijskom iz vjeroša..aaaa...i tak da cu sigurno dobiti knjigu neku i diplomu..
.znači kući ne dolazim do nekih pola 9...vald, ne znam kolko dugo traje to dodjeljivanje,al tak negdje je,nije duže.A sutra ne idemo u školu jer je dan škole naše(((vladimir nazor))) a priredba je u 18.h pa idem jer nastupam sa zborom i et..
.sad žurim,malo pišem pa i brišem i gledam na sat dolje u desnom kutu ... eh,danas su nam bili ovi za godišnjak((novine koje izlaze negdje između 10.-14.6 uz glas slavonije i ukojima budu slike svih osmaša u okolisi osijeka)))))) pa su nas slikali 4 puta i kupit cemo mi te slike i AĐO uvijek,al uvijek kad se slikamo vikne:sataraš,krumpir-čušpajz..il neku svoju foru pa svi prasnu u smijeh i onda ispadnemo smiješni


,a one slike koje smo se slikali prije dva tjedna su nam stigle u utorak i ispali smo presmiješno.
.. joj, za pon. imam učit kem. i eng., za utorak mat.- moram ispravit,za srijedu-vald ništ, za čet.-pišemo test iz mat., i tak i da još u utorak imamo ispitivanje dolazi nam biskupov delegat
, pa cemo morati ići u utor.,srij.,čet.,pet. na neke mise od pol sata i u subotu krizma...a u nedjelju kirbaj..jeiii..sad idem, i za THE PEGLICUuuu::: prepisala sam tvoj broj moba i obrisala sam koment da niko ne može vidjeti tvoj broj i poslat cu ti poruku..pa-pa..kizZ od kizzY..JEIIIII...jea...eh,pa cya!!!

![]()




Post je objavljen 25.05.2006. u 14:10 sati.