Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/chewbakkka

Marketing

dajmo im da guze

E sad mi je dost. Moram se dotaknuti teme sve prisutnijeg pederluka u Hrvata.
Sad fakat kipim, lasi na glavi mi se dižeju, frče me u želucu.
Koji kurac ti pederi hoće?
Mene opće nije briga ko koga guzi, ko kome puši, ko je u vlakiću. Briga me! Nek se guzi ko s kim oće al nek to zadrže u svoja 4 zida!
I kaj očeju? Jel bi oni poreznu olakšicu za mažnjavanje u dupe? Jesu oni postali nacionalna manjina? Jesu li sekta? Narodnooslobodilački pokret? Koji kurac? Kog vraga očeju??? I kaj očeju postić?
Pa jel mene neko pita il je kog briga jesmo se mužjak i ja jučer prasnuli? I na temelju toga da tražim kaj..povišicu? Poreznu olakšicu? Besplatnu policu zdravstvenog osiguranja? Vikend putovanje u Pariz? Koji kurac?
Pederi, stvarno mi se gadite. Nikad nisam niš protiv njih imala al sad bome imam. Nit ih želim podržati nit lepo o njima govoriti. Od sad na dalje mi se gade i pljućkat ću po njima svakom prilikom.
Pa nek me pozovu u policiju na informativni razgovor kak su Kaćunka (ovim putem ne diskutiram o tome kakav je Kaćunko). Više se ne smije spominjati pedere osim u kontekstu 'pederi su super, kad odrastem ja bi štel biti peder'.
Kud idemo? Kaj si takav okoliš očemo stvoriti? Da buju se pederi na svakoj tramvajskoj stanici čvalili? Usputbudirečeno, i kad se muško i žensko u javnosti šlataraju mi isto izgleda nepotrebno. A kamoli da bi se trebalo pedere gledati kak se sliniju. Kaj u takvom društvu mislimo decu odgajati?
Ak oni misle da su nekaj posebno, evo im posebnog uvjeta - nema zakonske 'bračne' zajednice! Nema! Jer zna se kaj je po definiciji brak, a to nisu dva muškarca ni dve žene nego muškarac i žena.
Ako se mene pita, a to odavno rekoh u krugu svojih prijatelja - homoseksualnost je psihička bolest i hormonalni poremečaj. Isto ko downow sindrom, šizofrenija, depresija...To je bolest i to treba lječit.
Jebote i ta naša država. Troše se proračunske pare na zaštitu pederskih parada i povorki a ženama se za porodiljski daje JEBENIH 1500 kuna! Braniteljima se daje da žive u barakama, ukidaju im se penzije. Vrtići se plačaju praktički 100 eura mjesečno. Penzići buju svi porikavali prije nego dobiju svojih parsto kuna. A pedere se štiti.
Gadite mi se pederi. Gadi mi se ova država. Gadi mi se vlast.
st patrick's day 2006


Tolko o tome. Mislim znam da se iz napisanog vidi da sam besna i da sam drobila drito kak mi je padalo na pamet. Ko skuži dobro, ko ne, opet dobro. Morala sam to izbacit iz sebe.
st patrick's day 2006



- 09:03 - Komentari (27) - Isprintaj - #
nek se guze koliko žele, ali moju rit nek puste na miru! (veseli gajo 01.03.2006. 09:45)

vidis....tu se slazemo,neka svako radi sto ga cini sretnim...no izmedju svoja 4 zida i dok ne zadire u tudju privatnost i sigurnost i sve je ok :) poput mog spaljivanja fasnika heh :P (PogOdak! Lovro 01.03.2006. 10:01)

Joj i ja sam bjesna ko i ti... i puno put sam čitala njihove izjave gdje kažu da su pederi jer je to in( važi i za lezbe). A prošle godine nenadano sam se našla na najvećoj homo paradi u Evropi nešto prestrašno i treba to zabranit prije nego do nas dođe u tim omjerima.... mogao si doslovno plivat u drogi,smeću i alkoholu... fuj.... valjda se to promovira na tim njihovim paradama... (foto cvijet 01.03.2006. 10:10)

ili i to spada u njihova prava mislim javno drogiranje, lokanje i bacanje smeća svud oko sebe ... (foto cvijet 01.03.2006. 10:11)

skuzio sam sve.al potpuno se slazem s pokojnim "rodjom":treba njih sve na goli otok, pa nek se razmnozavaju.vidjet cemo do kad ce opstat.ili kao sto gospon rojs kaze:ma ja bi uzeo Škare i odmah "cvik", pa ti guzi...haha!pusssa! (bbs 01.03.2006. 11:27)

Hvala na komentaru i moram ti reci da je stvarno pravi showmaker..Preporucujem ti da odes na njegov koncert jer ces se super provestii..pozz (pepa 01.03.2006. 11:40)

DA ovo je najnovija i trenutno najkompletnija lista koja je dostupna... mozes vidit više na http:/www.prijatelji-zivotinja .hr ili na umaskom pokretu U.P.S! enjoy (tinosaur 01.03.2006. 11:47)

Ma nije važno što penzići kopaju po smeću i što djeca neznaju kako ima starci izgledaju jer rade po 12 sati! Živjela pederska(ljudska) prava! (sub 01.03.2006. 12:33)

:)) a ja nisam shvatila povod?? što se tiče bolesti – složila bih se... ne sudim ni njih ni nikoga, al imaš svoja 4 zida!!!! da! pa viči ako ti se viče :)))) (ona 01.03.2006. 12:39)

stara moja..potpisujem ja tebe. taj pederluk vec i meni ide na zifce. ja sam tolerantna do ibera i nis mi ne smeta sem nepravde! bal ih vrak dementne, pa ko njemu brani da se zvaljika po cesti. i koja faking prava bi on osim onih da se zeni i da ima decu, a to mu je onemoguceno samim naravnim pravom. debili jedni. moze drustvo bit ne znam kakvo, al mi smo prije svega zivine i znamo kaj je Pavlov ono rekel o uvjetovanom refleksu, i trebalo bi im bit jasno da uz to postoji jos hrpa naucenih normi koje se po viđenom usvajaju, i da je to nedopustivo jer odgajat drustvo homica ne vodi nikam neg ka izumiranju. i nek ckomi, neg zacepi taj laprdavi gubec jer bum ga i ja od 1,60 i 45 kila namlatila ko vola u kupusu. oni se bune zato jer su vec dosadni i bezvezni sami sebi, pa da bi bili u centru paznje moraju nekog vraga srat. i meni ih je vec dosta. e, da znate ja i moj hani bumo za vikend isli po centru paradirat jer se volimo sevit u guzicu na ventilatoru, sto je kao neka novotarija i posebnost, pa nek mi konto toga daju neka prava, olaksice,beneficije. ak nis drugo besplatni tehnicki pregled za auto i manju cijenu kvadrata pri kupnji stana jer se neam di sevit i prijetit cu se da bum to delala u pol bela dana na jadnom banu koji ni nis skrivil. i najte me nis cudno gledat ja sam skroz normalna! (lolli 01.03.2006. 13:07)

na zalost ne znam...tj nisam nasla nit jedan link..pasmasters... neku domacu cedeteku.. al ev tekst za utjehu... ˝Nek Te Zagrli Neko Sretniji Nema dusa snage te da bori se Ovo je za nas put bez povratka Jer ti odlazis veceras Samo prate te suze nebeske Sa sto dugih godina Bog me kaznio bez tvog dodira Nek te zagrli neko sretniji Cuvali te svi dobri andeli Samo nekad me nadi da nam se Zvijezde sve zapale...˝ (lolli 01.03.2006. 14:00)

Zašto te toliko zabrinjava pederluk? Ma nek' se trpaju u bulju ako im to paše. Ovako im samo još daješ dodatni publicitet. (abdomen 01.03.2006. 15:10)

Draga moja, ti stvarno osinula po njima! :-) Ma boli me ona stvarcica za pedere, samo dok nisu u mojoj ulici. Nek se oni fino drpaju koliko im to volja, al ne po novinama, televiziji a jos manje u javnosti... Jos donekle i mogu razumijet dvije trebe, ovaj lezbe, to je vec pod normalno u svijetu danas (a muski ih razumiju i PODRZAVAJU do besvijesti :-o), al dva muska NO VEJ HOSE! Nemoj se zivcirati zbog onoga na sto ne mozes utjecati. Pusti ih u p.m.! A drzava ce osjetiti greske koje rade, odnosno vlastelini ce osjetiti...kad narod pukne do bola. Eto, vec i s bombana sjede pred ministarstvima, ...i sto ti ja znam. To su pojedinci, cekaj kad krene hajka, pa da vidis...prisjes ce njima i pederi i lezbe i koje kakve gluposti i primit ce se oni pravog posla. Daj sirotnji, pomogni ljudima...a ne .....pif. Sad sam i ja zabrijala, mogla bi do jutra ovako...ne,necu se zivcirati i tocka! Odoh ja lijepo domeka dragome napraviti rucak! Pusa (Micek 01.03.2006. 15:48)

cool razmisljanje (gourmet 01.03.2006. 18:09)

Ma sunce moj, nek se jebu....njihov zivot i njihova guza! Ne smijemo ih diskriminirati zbog njihove sklonosti...i oni su ljudi.... (andja 01.03.2006. 19:14)

Čak i da je bolest, mislim da je neizlječiva :) Ma ja u principu nemam niš protiv ničije sex orijentacije, ali ja ne urlam na Zrinjevcu o svojoj i kad sam i kolko puta. Nek budu gay kolko hoće, to im nitko nebi trebal branit ali nek ne pretjeruju sa isticanjem. Pa hetero ne idu ulicama sa majicama stray is okay. (dr.luka 01.03.2006. 19:54)

ja ih definitivno ne volim i nemam nikakvih lijepih riječi za njih niti razumjevanja.... (plava mala 01.03.2006. 21:28)

tko voli nek izvoli!!! hvala, ovaj put propuštam, ne bih.... (morenza 01.03.2006. 22:02)

Mene baš briga ko koga j..e u svoja 4 zida i ko koga voli...To je osobna stvar, stvar osobnog odabira, a to kaj je država u banani nema veze za gay populacijom. Treba prvo malo državu počistit i smanjit plaće saborskih zastupnika. Tada će biti i za gay parade i za rodilje. I zakaj bi se uopće plačala zaštita gay parade? Mislim to u kontekstu -kaj smo takvi divljaci da nekom treba zaštita? Kaj smo tak prokleti da različite od sebe moramo kamenovat? Pa onda nije ni čudno kaj nas svaka budala u ovoj državi može pokrast! (Vulgar 01.03.2006. 22:09)

e radi ovog posta si mi favourite.majke mi.koji me znaju znaju da sam liberalna i otvorena,i da nemam tabua.na pocetku mi je pederluk bil zanimljiv,bil mi je nekaj novog.al nakon pol godine zivota s pederom u stanu i par izlazaka s njim van u pedersku birtiju promijenila sam misljenje.evo,bas sam na fasnik bila tam.to je grozno,svi se ponapiju ko majke,i onda jedan drugoga,pez obzira ko koga drpa,ljubi,lize,skida,pusi kurce,maltene jebe,neznam...odvratno mi je to.slazem se s tobom u svakom pogledu,nek bilo ko bude kaj hoce,al nek to ne kaze na van.imam jednog frenda koji je peder,i koji je jedini peder koji se ne prezentira ko peder nego ko covek.steta da nema takvih vise.a to kaj si spomenula da je sad svaki drugi peder,to je istina,nazalost,kao ono,sto se generacije mjenjaju to smo vise otvoreniji pa se osjetili prihvaceni i ajmo sad,udri.neznam...strasno.bas mi je zal da je to postal trend. (muzicarka2000 02.03.2006. 00:19)

Boze..Boze moj...A ti si dijete malo iskompleksirana?Ti stvarno nemas pametnijeg posla nego pricat o pederima i lezbama?!Vidi se da ti je u zivotu jako jako "zanimljivo" pa se bavis onime sta nije tvoja stvar.Sta imas protiv pedera?Jel tebe diraju?Hvala Bogu,ali ne!Mislim da bi se trebala okrenut sebi i svom zivotu,a druge ljude pustit na miru da zive kako hoce.Uostalom,od kada se sexualnost drugi ljudi tice neke fakerice koja misli da je faca zato jel je popljuvala gejeve?Daj zeno,ako netko treba na ljecenje,to si onda samo TI! Papa (lezbaca na kvadrat! 02.03.2006. 00:58)

Neka neka to je samo pocetak. Bit ce to jos gore. Pederi ce imati veca prava od svih. Samo pazite kad uleti u Sabor neki pedercic i onda je gotovo. Ali dok covik i zena odgajaju dvoje dijece, skoluju ih i upucuju na put da jednog dana i oni placaju porez od drzave dobiju pisljivi djeciji doplatak. A pederi bi isto da im drzava nesto dadne.... Jebena drzava...jeben svijet. (Da ti kazem.. 02.03.2006. 05:15)

o majko božja kolki 'odaziv'...ok vidim da nisam inkvizitor radi ovog kaj sam napisala (ok, osim za gospodičnu malo iznad - lezbača na kvardat, al sam naziv dotične opravdava njen bijes)...sad mi je lakše, već sam se poplašila da ih je još više neg sam do sad znala :) alde dragi moji, večeras svi nabacit jednu na brzaka u ime svih hetero blogera :)) weeeeeeeeeeeeeee (chewbakkka 02.03.2006. 08:57)

dobro si napisala to, pogotovo mi se sviđa ono "pederi su super, kad bum velki i ja očem biti peder" :))))))) za krepat ... a kaj se fakat sad njima nesme niš reči grdoga? kaj zaštičeni su ko .... ko.... ko.... beli medved? ili velebitska degenija? :) ma daj, analnu satisfakciju pružajte si dalje od mene. a čuj, mogla bi mi ti pomoći. jelda? napiši mi o tome danu, od vjutro pa do vjenčanja. od toga se spopišam od straha...nisam baš preveč po svadbama hodala. piši. možeš na mail, možeš "doma". molim te :) (evelina22 02.03.2006. 11:39)

LEZBAČI NA KVADRAT PORUKA: SAMO ONA I JOŠ DVADESETAK ISTOMIŠLJENIKA KOJI SU ILI PUKIM SLUČAJEM ILI NAMJERNO DOŠLI TU. ONI KOJI NISU, A EVENTUALNO DOĐU, VJERUJ MI, TI SI SAMO IGLA U PLASTU SIJENA. IGLA PIKA, AL ŠTA SIJENO RADIIIII.... UUUUUU. e da, takvi kojima se ništa ne smije reči, ti su mi najdraži. ona krava s desne strane je za tebe :) (evelina22 02.03.2006. 11:44)

Vidim imaš malog psića na blogu. Nadam se da počistiš za njim :=)))) (abdomen 02.03.2006. 14:23)

ma kaj se uzrujavaš..to je sad u trendu..ko obleka, ne? pogledaj samo talijane, to je kod njih moda..a kod nas tek počinje..... (Leo Pakšu 02.03.2006. 22:52)


Post je objavljen 01.03.2006. u 12:17 sati.