Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/malenaslatkica

Marketing

18.2.-SVI NA ZAPAD!!!!

Evo,još par dana do tekme,i svi pričaju samo o tome,kažu biti će navijački spektakl. Ne znam hoće li, ali mislim da će biti hrpa ljudi,i da će ovog puta navijanje biti na razini. Evo sad su makli ogradu,taman prije tekme protiv tovara,mislim da to i nije baš pametno,jer iako se svi trude govoriti okolo da smo civilizirani i sl. ( ne kažem da nismo!! ),ali kad te u jednom trenu ponese euforija (koje ove sezone,na zapadu i nije baš bilo!),i kad ti srce lupa 100 na sat,i kad se poželiš do krvi potući sa nekim tovarom...a usput,put ispred tebe je slobodan...! Mislim da će biti teško suzdržati se,jer kad jedan krene...EVO ODMAH ZA NJIM SVIH NAS!
Danas sam na www.forza-fiume.com pročitala stvarno odličan članak o predstojećem derbiju i polusezoni.
Ovo je isječak koji mi je super:
HNK Rijeka polako zaista izrasta u respektabilni klub, klub koji se ne treba i ne smije nikoga plašiti. Nadajmo se i poželimo da su prošla ta vremena (ne tako davna) kada se prije svakog derbija govorilo «ma bod bi bio 'ko Učka». Rijeka je konačno došla tamo gdje joj je i mjesto...u sam vrh...i tu moramo i ostati... A tu ćemo ostati jedino ako Uprava nastavi sa kvalitetnim radom (bez nepotrebnih «kikseva»), igrači i stručni stožer nastave pobjeđiati, a mi navijači damo svoga obola svemu tome...našim grlima...našim šalovima...našim dresovima...našim navijanjem... Armada je uvijek po svemu bila posebna...uvijek se isticala svojim koreografijama...zastavama na dva koplja...transparentima... isticala se s onime što drugi nisu imali...a Armada je...taj zapadnjački duh...uvijek imala. Jedino što nedostaje u zadnje vrijeme je možda ona Euforija... sa velikim «E»... Euforija i navijanje kao '99 protiv Partizana kada smo svi bili jedno veliko Riječko srce!!!

Danas je Rijeka druga, 11 bodova iza Dinama i možda je prvenstvo već odlučeno, možda... iako po gotovo svim medijima se da zaključiti da je Dinamo već prvak...pa i sami njegovi igrači već se pitaju «koje bi se to čudo moralo dogoditi da ne postanemo prvaci...». No mi, navijači Rijeke ne marimo previše na te komentare, naučeni smo... Na žalost naučeni smo na podcjenjivanja i omalovažavanja...puno smo istih pretrpili...Ipak, uvijek je u nama postojao onaj inat... »sami protiv svih». Upravo u ovom našem geslu stoji naša prošlost i naša budućnost... Jedino složni možemo pokazat što možemo... U subotu svi zajedno pokažimo kako i koliko volimo naš klub...pokažimo da smo zapad...i da se drugi mogu samo ugledati u nas... Svaki bi navijač Rijeke poželio u subotu ispunjenu Kantridu i navijanje od kojega se svi naježimo, ali mi sami stvaramo atmosferu i to trebamo shvatiti.

I zato,u subotu,svi na Kantridu, i dajmo svoja srca,i svoje glasove (!!)...i pokažimo kako volimo SVOJU RIJEKU!!

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us


Post je objavljen 15.02.2006. u 19:34 sati.