Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/longliverock

Marketing

Mjuuuuuziiiiik

Evo ovako, pošto su me mnogi pitali već kak sam stavio muziku koju ja hoću na blog, evo malog walkthrougha o tome.
1. Odite na ovaj link, iliti www.filelodge.com. Tamo se registrirajte i odite na upload files. U tom izborniku sada imate dvije opcije, iliti 2 linka. Jedan piše "use neš neš neš standard upload system", a drugi "drag and drop upload ( requires direct X or Java install)"
-objašnjenje prve opcije - kliknite na prvi link i pojavit će se novi prozor gdje imate malo niže 3 pravokutnika i browse, remove pokraj njih. kliknite na browse i izaberite koji file (iliti pjesmu) želite uploadat. Kad ste izabrali (možete do 5 njih) kliknite na tipku "upload files" iznad onog "browse" i "remove". Sada će započet uploadanje koje dosta dugo traje.
-objašnjenje druge opcije - kliknite na drugi link i pojavit će se novi prozor gdje vam pokazuje sve fileove u kompu. Tu samo nabrzaka prolazite roz komp i odabirete pjesme pomoću tipke "add". Kada ste izabrali dovoljno, kliknite na "upload" i pojavit će se mali prozorčić koji će pokazivati status uploada. Malo duže traje, pa pričekajte da se uploada.
2.sad kad ste uploadali, pojavit će vam se code za pjesmu/pjesme koje ste uploadali. Kliknite na URL iznad tog boxa sa pjesmom i pretvorit će se onaj code u URL code. To copy i stavite u ovaj player tu među navodnike gdje piše src="OVDJE STAVITI URL OD PJESME"


Š!--My Music Code Start --Š (primjer : ovdje je < my music code > , a ne Š my music code Š )

Šp align="center"Š

Šspan style="font-size:10pt;"Š

Šfont color="silver" face="Arial"ŠOVDJE NAPISATI INFO O PJESMIŠ/fontŠ

Š/aŠŠ/spanŠŠspan style="font-size:20pt;"Š (primjer: ovdje je < span>< span style .....>, a ne Š/aŠŠ spanŠŠ.....)

Šfont size="1" color="#FF0066"ŠŠbrŠ

Šembed align="top" src="OVDJE STAVITI URL OD PJESME" width="150" height="50" type="audio/x-pn-realaudio-plugin" loop="false" autostart="false" controls="all" border="0"Š
Š/fontŠŠ/spanŠŠ/pŠ

Š!--My Music Code End --Š


VAŽNA OBAVIJEST: GDJE KOD MENE IMA SLOVO Š VI ZAMJENITE ZNAKOVIMA > I < TAKO DA UVIJEK ISPADNE >< JER JE KRIVO AK BUDE OVAKO: <> DAKLE, SLOVO Š VRIJEDI KAO OVA "ZAGRADA".

3.ako ste skužili foru sa slovom Š i >< , sada samo copy ovaj music code i pasteate ga na mjesto gdje želite da vaš player bude.

Voila! :)
EnjoyaYte! OI! OI! OI!




Post je objavljen 06.02.2006. u 09:26 sati.