Samo kratko ću se nadovezati na zadnji komentar od "john doa".
Ono što si rekao za dostizanje istog nivoa je potpuno točno i uglavnom se odnosi na većinu macho-manova :)) Prije nekih godinu dana (u svom otkrivanju salsa svijeta i mahnitom čitanju svega sa predznakom "sal" :) naišao sam na izvrsne stranice jedne od napoznatijih diva u salsa svijetu (plesnom, ne glazbenom). Tada još to nisam ni znao, ali sada znam.
Riječ je o Eddie "The Salsa Freak". Na svojim stranicama SalsaWeb je napisala mali milijun članaka, ja bi ih nazvao, "tricks and tips", u kojima se svaka salseronjica i salseronja mogu naći te naučiti puno. Uz to je izvrsna plesačica i isto takav pedagog. Imati ću je (nadam se) prilike upoznati na kongresu u Innsbrucku (sutra :), a ako bude sreće i para, i vi ćete je također uskoro upoznati ! No o tom potom.
Dakle, draga naša Eddie je nacrtala sljedeći graf koji govori više nego milijun riječi, a odnosi se na učenje i napredovanje partnera kroz vrijeme. Evo grafa. Morao sam ga malo stisnuti da stane: