18.12.2005., nedjelja
Teleportirao sam se jedne nocci sa Ronom i Sidom do Goge.
Ron je uzeo Gogino srce, a ja Sidove noge.
- 09:48 - lepe rechi (4) - printaj svakodnevno - #
e!! pročito sam!! u tri ujutro. na zahodu. rispektara, am i right? :)) (Bučimir 18.12.2005. 14:19)
da li si bio jednako odushevljen kao i ja? zzelim josh veccu potvrdu genijalnosti tihomirove. a meni se najvishe dopala ona diploma o trci na 100 metara. imash li ti koji omiljeni akrostih. sada ccu opet to da prochitam i ja. ma daj, genijalno je. a branka mi je rekla da ga je videla pre neki dan na ulici. izgleda da njegova zzena vishe nije medju nama. dakle ako ti se dopalo antraks pismo, pismo bomba cce da bude pravi BUM! primeti igru rechi. ali molim te nemoj da otvarash bar par dana. jebiga, ako se neko potrudi, ti to ignorishi. hehehe. a posebno sam pochashccena chinjenicom da si taj vrhunski uradak prochitao u veceu. pokushala sam da obuzdam mashtu. avaj, neuspeshno. (tanja 18.12.2005. 17:17)
mislim da je bila riječ o utrci na 60 metara, te je to odmah smješnije. al bilo bi zakon da je napisao da je trčo 9.5 sekundi na 100 metara. mislim, ono, frajer mora da je svjetski rekorder a da niko to ne zna. :) a bilo je nešto što me jako nasmijalo, al sad se nemrem sjetiti kaj. bum pročito opet kad dođem doma, pa javim. (Bučimir 19.12.2005. 09:44)
jeste, jeste, pamccenje mi je ishlapelo. 60 m. a njegova sopstvena nominacija za najsvestranijeg doktora? ma, ali pesma posveccena jj zmaju i poslednja strofa: za gladnog jovana, milicu i decu svu, a za tatu veliki batak, jest, jest, za mamu noge, shija, krila i ostatak. jebiga mami shta dopadne. jeste da je ona spremala, ali treba da se zna ko je ko. (tanja 19.12.2005. 11:26)
Post je objavljen 18.12.2005. u 11:21 sati.