Pregled posta

Adresa bloga: https://blog.dnevnik.hr/pinkypantera007

Marketing

Tulum, opet

I ponovno smo bili na tulumu i opet rođendanskom. To je vec drugi tulum u 10 dana i mislim da je to ipak malo previše. Na tulumu je bilo odlicno. Za divno cudo niko se nije napio da ne zna za sebe ali veseli smo bili. Sad mi ne fali film od nikoga i Jure se cak sjecam u cijelisti.
Napokon smo igrali jednu zakon igru sa kartama "Face to face" i bilo je zakon. Evo pravila da budu dostupna onima koji se žele na kreativan nacin naliti:
Igra se sa špilom od 52 karte. Ljudi se postroje u krug i svako izvlaci po jednu kartu. Evo što se mora raditi kad se okrene koja karta:
2 - onaj tko ju okrane pije solo
3 - tko okrene bira nekoga da pije s njim
4 - spušta se ruka dolje, ko spusti zadnji pije
5 - ruka se diže gore, ko digne zadnji pije
6 - pije osoba lijevo od onoga tko je okrenuo
7 - pije osoba desno od onoga tko je okrenuo
8 - biraš osobu koja pije umjesto tebe
9 - rima, onaj ko okrene kartu kaže neki stih a osoba do mora reci nešto što se s tim rimuje i tako u krug dok netko ne pogriješi, rime se ne smiju ponavljati
10 - odredi se kategorija necega npr. tv i nabrajaju se marke npr. soni, samsung...
DECKO - postavljaju se pitanja i nitko ne smije odgovoriti na pitanje niti poniviti neko vec receno jer pije
DAMA - svi sudionici igre piju
KRALJ - zabrani se nešto i ko prekrši zabranu u toku igre pije
AS - svatko se ošamari, tko zadnji taj pije
ZADNJI KRALJ - tko ga okrene pije 30 gutljaja
Ovo je najbolje igrati sa pivom jer od bilo koje druge žestice se prebrzo napije.
Želim te Ivic fakat si imao peh sa onim zadnjim kraljem. :)

Post je objavljen 08.01.2006. u 13:50 sati.